احتمال کاهش دستمزد بازیکنان میلان

کد خبر 16332 - 1393 01 | تاریخ: 1334 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 03:22

00940582

  آدريانو گالياني تاييد کرد در صورت نرسيدن ميلان به رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپاي فصل آينده به صورت خودکار حقوق بازيکنان اين تيم کاهش پيدا خواهد کرد.

به گزارش تسنيم، ناکامي‌هاي پي در پي ميلان در فصل جاري منجر به سقوط اين تيم به رده دوازدهم جدول رده‌بندي سري A شده است و اين در حالي است که ميان روسونري و ناپولي رده سومي به عنوان تيمي که در حال حاضر بيشترين شانس کسب آخرين سهميه ايتاليا در ليگ قهرمانان اروپاي فصل آينده را دارد، 22 امتياز فاصله است.

تنها 9 هفته ديگر به پايان فصل جاري سري A باقي‌مانده و اين يعني ميلان بايد در اين مدت حداقل 8 پيروزي کسب کند و اميدوار باشد ناپولي تا پايان فصل حتي يک امتياز ديگر هم کسب نکند که اين اتفاق تقريباً غيرممکن به نظر مي‌رسد و بازيکنان ميلان بايد خود را براي کاهش حقوق‌شان آماده کنند.

آدريانو گالياني در ارتباط با اين موضوع به روزنامه گاتزتا دلو اسپورت گفت: کاکا گفته است که در پايان فصل به دفتر من خواهد آمد تا درباره موضوع کاهش حقوق صحبت کند. در اين باره چيز ديگري وجود ندارد.

گالياني افزود: تقريباً تمام بازيکنان قراردادي امضا کرده‌اند که در آن 80 درصد حقوق‌شان ثابت است و 20 درصد ديگر متغير. اين 20 درصد متغير به حضور در ليگ قهرمانان اروپا و عدم حضور در اين تورنمنت بستگي دارد، نه به حضور در ليگ اروپا. بنابراين بحثي در اين رابطه وجود ندارد.


منبع : ورزش3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 5 + 7 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش