اعتراف گارسیا به مسجل بودن قهرمانی یووه

کد خبر 16333 - 1393 01 | تاریخ: 1337 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 03:24

00946495

رودي گارسيا، سرمربي تيم رم که با 14 امتياز فاصله نسبت به يوونتوس صدرنشين در رده دوم جدول سري A قرار گرفته است، اعلام کرد کسب عنوان نايب قهرماني هدف اصلي جالوروسي در اين فصل است.

گارسيا اظهار داشت: يوونتوس در اين فصل رکوردها را جابجا کرده است، البته ما هم اين کار را انجام داديم (اشاره به کسب 10 پيروزي متوالي در ابتداي فصل). تنها کاري که از دست‌مان برمي‌آيد اين است که از اين به بعد تمام بازي‌‌هاي خود را ببريم و ببينيم در پايان فصل چه اتفاقي رخ مي‌دهد، در عين حال بايد حواس‌مان به جدول رده‌بندي هم باشد. نايب قهرماني ما هم هنوز قطعي نشده و به همين خاطر نبايد غفلت کنيم. تيم من 64 امتياز گرفته و من مي‌خواهم که اين عدد در پايان بازي برابر تورينو به 67 افزايش پيدا کند.

وي افزود: من فقط مي‌خواهم تيمم در رده دوم به کارش در اين فصل پايان دهد و اين کار را بايد با چند بازيکن مصدوم انجام دهيم. من از عملکرد خودم در اين فصل راضي هستم و از کار کردن در رم لذت مي‌برم. ما هر کاري انجام خواهيم داد تا جايگاه‌مان را در رده دوم حفظ کنيم. فکر مي‌کنم واقع‌بينانه‌ترين هدفي که در اين فصل مي‌توانيم داشته باشيم نايب قهرماني است.

تيم رم فردا (چهارشنبه) در شرايطي ميزبان تورينو است که با نزديک‌ترين تعقيب کننده خود، ناپولي 6 امتياز فاصله دارد و يک بازي هم کمتر انجام داده است.


منبع : تسنیم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 9 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش