پیگرینی: مقابل منچستر مدعی نیستیم

کد خبر 16334 - 1393 01 | تاریخ: 1335 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 03:26

00946711
مانوئل پيگريني پيش از ديدار امشب تيمش مقابل منچستريونايتد اظهار داشت: فکر مي‌کنم اين باشگاه در چهار سال اخير تلاش کرده تا اختلافش با تيم‌هاي مهم را مقابل منچستريونايتد، چلسي و آرسنال و تيم‌هاي اروپايي کم کند. اين هميشه مهم است زيرا وقتي دو تيم مهم از يک شهر داشته باشيد هميشه مي‌خواهيد بهترين تيم باشيد.

وي ادامه داد: اما ما فقط مقابل منچستريونايتد نمي‌جنگيم. منظورم از صحبت‌هاي اول فصل کاملا مشخص بود، منظورم اين بود که در اين فصل تيم برتر شهر منچسترسيتي است زيرا ما در صدر جدول بوديم اما در همان زمان هم گفتم بايد به ياد داشته باشيم که منچستريونايتد در 20 سال اخير چه کارهايي کرده است.

سرمربي منچسترسيتي خاطرنشان کرد: مطمئنا ساير باشگاه‌ها انتظار داشتند يونايتد در صدر جدول باشد اما به دلايل مختلف اين بار اينگونه نيست. با اين حال آنها همچنان تيم قدرتمندي هستند. سخت است زيرا سال‌ها يک مربي آنها را با عقايدش هدايت مي‌کرد.

وي اضافه کرد: تحليل منچستريونايتد بدون اينکه جزئي از آن باشيد مشکل است. در عين حال هميشه پيدا کردن جانشين براي فرگوسن کار سختي بوده است.

پيگريني در خصوص ديدار امشب تيمش گفت: فکر نمي‌کنم ما در هيچ بازي‌اي مدعي باشيم. در زمان خوبي قرار داريم اما مقابل تيم بزرگي در ورزشگاه خانگي خودشان بازي مي‌کنيم بنابراين فکر نمي‌کنم مدعي باشيم.

وي افزود: مطمئنا ما هميشه انتظار پيشرفت و پيروزي در مسابقات را داريم اما تکرار مي‌کنم که تنها به اين دليل که منچستر فصل سختي را پشت سر گذاشته دليل نمي‌شود که ما برنده اين ديدار باشيم. بايد به مصاف آنها برويم و بازي بسيار خوبي را به نمايش بگذاريم.

سرمربي منچسترسيتي گفت:‌همه ما مي‌خواهيم در تمام رقابت‌ها حضور داشته باشيم اما وقتي حذف مي‌شويد يک نکته مثبت اين است که ديگر تمرکزتان فقط بر روي ليگ برتر است. فقط بر روي قهرماني در ليگ برتر تمرکز مي‌کنيم.

وي افزود: مي‌دانم که بايد بازي به بازي پيش برويم و فقط بايد در ديدار امشب به پيروزي برسيم و سپس شنبه مقابل آرسنال برنده شويم.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 12 + 7 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش