آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس

کد خبر 16337 - 1393 01 | تاریخ: 944 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 03:35

00944748

دکتر حقيقت در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: سيد‌جلال حسيني که از ناحيه عضلات سمت راست شکم دچار پارگي شده بود، با برنامه ريزي ويژه توانست تمرينات خود را آغاز کرده و طي روزهاي اخير نيز در تمرينات گروهي شرکت کند. حسيني علاوه بر کار با توپ و شرکت در تمرينات گروهي، تمرينات ويژه فيزيوتراپي را نيز زير نظر کادر پزشکي تيم انجام مي دهد. سعي مي کنيم اين بازيکن را به بازي با داماش برسانيم.

پزشک پرسپوليس درباره وضعيت سيدصالحي و مسلمان اظهار کرد: سيدصالحي مشکلي نداشته و در تمرينات گروهي شرکت مي کند. مسلمان نيز همچون سيد جلال حسيني علاوه بر حضور در تمرينات گروهي تمرينات فيزيوتراپي را نيز انجام مي دهد تا به طور کامل دوران نقاهت را طي کند. وي دو روز است که کار با تيم را شروع کرده و ما تلاش مي کنيم او را به بازي با داماش برسانيم.

حقيقت تاکيد کرد ساير بازيکنان پرسپوليس مشکلي نداشته و کادر پزشکي نهايت تلاش خود را به خرج خواهد داد تا سيد جلال حسيني و محسن مسلمان نيز بتوانند تيم را در بازي با داماش همراهي کنند.

X


منبع : ورزش3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 1 + 4 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING