ابن قاسم: مقابل بنیادکار غافلگیر شدیم

کد خبر 16342 - 1393 01 | تاریخ: 1335 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 03:58

00943771

حسين ابن قاسم در مورد شرايط فولاد خوزستان گفت: بدون وقفه تمرينات خود را برگزار مي‌کنيم و آماده حضور در ديدار مقابل تراکتورسازي تبريز هستيم پس از اينکه از ازبکستان بازگشتيم تمرينات تيم تا روز 2 فروردين تعطيل شد و از ‌آن پس کارمان را براي حضور در اين مسابقه آغاز کرديم.

وي در مورد ديدار مقابل تراکتورسازي عنوان کرد: بدون شک بازي خوبي را مشاهده خواهيم کرد هر دو تيم در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارند و در شرايط مسابقه هستند متأسفانه آرش افشين بازي مقابل تراکتورسازي را از دست داد ما در مقابل بنيادکار ازبکستان غايباني مثل مهرداد جماعتي، حسن جعفري، آرش افشين و لوسين پريرا داشتيم که در اين ديدار همه اين بازيکنان به جز آرش افشين شرايط مسابقه را پيدا کردند.

سرپرست فولاد خوزستان در مورد اينکه در دقيقه 91 ديدار اين تيم مقابل بنيادکار ازبکستان به تساوي کشيده شد خاطرنشان کرد: اين مسئله از زيبايي‌هاي فوتبال است پيروزي ما تثبيت شده بود اما روي يک غافلگيري دروازه‌مان باز شد بازيکنان ما در اين مسابقه عملکرد خوبي ارائه کردند و مورد تشويق هواداران ازبکستاني قرار گرفتند.بنيادکار بازي مستقيم را در دستور کار داشت اما ما روي زمين کار مي‌کرديم به همين خاطر هواداران حريف از اين مسئله استقبال مي‌کردند و فولاد را مورد تشويق قرار مي‌دادند.

وي با تأکيد بر اينکه بازيکنان فولاد خوزستان انگيزه زيادي در ليگ برتر دارند عنوان کرد: بدون شک براي کسب 3 امتياز بازي به ميدان مي‌رويم اميدوارم هواداران روز مسابقه به ورزشگاه بيايند و تراکتورسازي را مورد تشويق قرار دهند. هر بازي براي ما حکم فينال را داشت و بايد در 3 بازي پاياني به پيروزي برسيم.

ابن قاسم در مورد شرايط فولاد خوزستان در ليگ قهرمانان آسيا يادآور شد: اگر بتوانيم در دو بازي که ميزبان هستيم به پيروزي برسيم صعود ما قطعي مي‌شود تکيه ما روي هواداران است و با حضور آنها شانس موفقيت فولاد بالا مي‌رود.

وي در مورد اينکه با توجه به شرايط جدول ليگ برتر و اينکه وضعيت فولاد خوزستان در ليگ قهرمانان آسيا در دو بازي پاياني مشخص مي‌شود، در پاسخ به اين سوال که آيا فکري براي کنار آمدن با اردوهاي تيم ملي فوتبال که از 26 فروردين آغاز مي‌شود کرده‌اند گفت: هنوز در اين مورد صحبتي نشده است ما بختيار رحماني، سوشا مکاني و مهرداد جماعتي را در تيم ملي داريم. وقتي زمان اردوهاي تيم ملي فرا رسيد براي اين مسئله فکر مي‌کنيم.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش