تیغ‌نورد: سه بازی باقی مانده برای ما حیاتی است

کد خبر 16353 - 1393 01 | تاریخ: 1337 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 04:34

00945518
تيغ نورد که در هفته هاي پاياني ليگ اعتقاد دارد بايد بيشتر تلاش کند در مورد بازي هاي باقي مانده ليگ و بازي با راه آهن  مي‌گويد: بازي هاي سختي پيش رو داريم، بازي هايي که هم براي صعود در جدول براي ما مهم است هم در سرنوشت تيمهاي ديگر مهم است. ما تلاش مي کنيم تا با تمرينات خوب امتيازات لازم را کسب کنيم و به هدفمان برسيم. بازي با راه آهن هم يک بازي حساس براي ما است و تمام تلاش خودمان را مي کنيم تا امتياز لازم را از اين بازي کسب کنيم.

هافبک استقلال خوزستان در مورد موفق بودنش در نيم فصل و استقبال هواداران از خودش مي گويد: اين لطف و عنايت خداست و خوشحالم که هم کادر فني و هم هواداران به من لطف داشته اند من فقط سعي کردم که رضايت کادر فني را فراهم کنم بعد از اين هم تلاش مي کنم تا جواب اعتماد ويسي را بدهم.

محمود تيغ نورد در پايان در مورد رابطه خوبش با ويسي و همچنين ماندنش در اين تيم مي گويد:بارها گفته ام من قلباً عبدالله ويسي را دوست دارم چرا که او هم کار بلد است و هم انسان سالمي است و سالم کار مي کند. به شخصه دوست دارم هميشه در کارش موفق باشد،در مورد ماندن يا رفتنم هم بايد بگويم هنوز زود است چراکه 3بازي تا ليگ مانده اما بايد بگويم در استقلال خوزستان آرامش زيادي دارم و اولويت اولم هم استقلال خوزستان و بازي در اينجا است اين را هم بگويم واقعاً اينجا احترام حرف اول را مي زند و بازيکنان تيم همگي باهم همدل هستند.


منبع : ورزش3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 15 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش