سعداوی: مقابل تراکتور غفلت نمی‌کنیم

کد خبر 16354 - 1393 01 | تاریخ: 939 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 04:36

00032512
نعيم سعداوي اظهارکرد: سه بازي ديگر تا پايان ليگ باقي مانده است و مي‌توان گفت از اين به بعد حساسيت ليگ به اوج خود مي‌رسد.

وي بيان‌کرد: تيم‌هايي که در حال سقوط هستند با تمام وجودشان تلاش مي‌کنند تا امتياز بگيرند و خود را در جدول حفظ کنند. تيم‌هايي هم که در بالاي جدول در رقابتي تنگاتنگ به سر مي‌برند تلاش مي‌کنند جايگاه خود را حفظ کنند و حتي به نحوي آن را ارتقا ببخشند.

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به هر حال با توجه به اين موضوع شايد شاهد يک شرايط انتحاري در جدول باشيم و مي‌توان گفت شايد تک تک اين بازي‌ها تکليف تيم قهرمان و تيم‌هاي سقوط کننده را مشخص کند.

وي با بيان اين‌که خوشبختانه فولاد به يک بلوغ فکري و تاکتيکي بسيار خوبي رسيده است، افزود: از نظر هماهنگي هم بسيار خوب هستيم. در بازي با تراکتورسازي ميزبان هستيم و تمام تلاش‌مان اين است که مانند ديدارهاي گذشته‌مان يک بازي بسيار خوب ارائه دهيم و اميدواريم اين ديدار براي ما همراه با کسب سه امتياز باشد.

سعداوي بيان‌کرد: پس از ديدار مقابل بنيادکار ازبکستان در ليگ قهرمانان آسيا که 28 اسفندماه بود تا يکم فروردين‌ماه به بازيکنان استراحت داديم و از دوم فروردين‌ماه تمرينات‌مان را آغاز کرديم. ما تمرينات‌مان را براساس بازي با تراکتورسازي طراحي کرديم. شرايط خوبي داريم و اميدواريم از اين ميدان سربلند خارج شويم.

وي با بيان اين‌که تراکتورسازي تيم خوبي است و قهرمان جام حذفي هم شده است، گفت: شايد به نحوي اين تيم انگيزه صددرصدي براي قهرماني در ليگ را نداشته باشد ولي براي حيثيت خود و همچنين براي اين‌که شرايطش در جدول خيلي تغيير نکند، تلاش مي‌کند تا بازي خوبي را ارايه دهد.

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان ادامه‌داد: با توجه به شرايط تراکتور، اين‌طور نيست که ما مقابل آن‌ها غفلت و احساس کنيم به دليل اين‌که تراکتور انگيزه خاصي ندارد، با تمام وجود خود ظاهر نمي‌شود. مطمئنا آن‌ها تلاش مي‌کنند با تمام توان ظاهر شوند و حتي دست پر هم برگردد.

سعداوي در ادامه خاطرنشان‌کرد: هواداران از ما حمايت و بازيکنان‌مان هم با تمام توان خود تلاش کرده‌اند که پاسخ محبت آن‌ها را بدهند. اميدواريم اين روند ادامه داشته باشد و ورزشگاه‌هاي خوزستان که شايد مدت‌ها خالي از تماشاگر بود، پر شود. تمام انتظارمان اين است که هواداران با تمام وجود تيم خود را تشويق کنند.

ديدار فولاد خوزستان و تراکتورسازي تبريز از هفته بيست‌ و هشتم ليگ برتر، هفتم فروردين‌ماه از ساعت 17 و 30 دقيقه در ورزشگاه 50 هزار نفري غدير اهواز برگزار مي‌شود.

 


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 12 + 7 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش