سعداوی: مقابل تراکتور غفلت نمی‌کنیم

کد خبر 16354 - 1393 01 | تاریخ: 1336 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 04:36

00032512
نعيم سعداوي اظهارکرد: سه بازي ديگر تا پايان ليگ باقي مانده است و مي‌توان گفت از اين به بعد حساسيت ليگ به اوج خود مي‌رسد.

وي بيان‌کرد: تيم‌هايي که در حال سقوط هستند با تمام وجودشان تلاش مي‌کنند تا امتياز بگيرند و خود را در جدول حفظ کنند. تيم‌هايي هم که در بالاي جدول در رقابتي تنگاتنگ به سر مي‌برند تلاش مي‌کنند جايگاه خود را حفظ کنند و حتي به نحوي آن را ارتقا ببخشند.

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به هر حال با توجه به اين موضوع شايد شاهد يک شرايط انتحاري در جدول باشيم و مي‌توان گفت شايد تک تک اين بازي‌ها تکليف تيم قهرمان و تيم‌هاي سقوط کننده را مشخص کند.

وي با بيان اين‌که خوشبختانه فولاد به يک بلوغ فکري و تاکتيکي بسيار خوبي رسيده است، افزود: از نظر هماهنگي هم بسيار خوب هستيم. در بازي با تراکتورسازي ميزبان هستيم و تمام تلاش‌مان اين است که مانند ديدارهاي گذشته‌مان يک بازي بسيار خوب ارائه دهيم و اميدواريم اين ديدار براي ما همراه با کسب سه امتياز باشد.

سعداوي بيان‌کرد: پس از ديدار مقابل بنيادکار ازبکستان در ليگ قهرمانان آسيا که 28 اسفندماه بود تا يکم فروردين‌ماه به بازيکنان استراحت داديم و از دوم فروردين‌ماه تمرينات‌مان را آغاز کرديم. ما تمرينات‌مان را براساس بازي با تراکتورسازي طراحي کرديم. شرايط خوبي داريم و اميدواريم از اين ميدان سربلند خارج شويم.

وي با بيان اين‌که تراکتورسازي تيم خوبي است و قهرمان جام حذفي هم شده است، گفت: شايد به نحوي اين تيم انگيزه صددرصدي براي قهرماني در ليگ را نداشته باشد ولي براي حيثيت خود و همچنين براي اين‌که شرايطش در جدول خيلي تغيير نکند، تلاش مي‌کند تا بازي خوبي را ارايه دهد.

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان ادامه‌داد: با توجه به شرايط تراکتور، اين‌طور نيست که ما مقابل آن‌ها غفلت و احساس کنيم به دليل اين‌که تراکتور انگيزه خاصي ندارد، با تمام وجود خود ظاهر نمي‌شود. مطمئنا آن‌ها تلاش مي‌کنند با تمام توان ظاهر شوند و حتي دست پر هم برگردد.

سعداوي در ادامه خاطرنشان‌کرد: هواداران از ما حمايت و بازيکنان‌مان هم با تمام توان خود تلاش کرده‌اند که پاسخ محبت آن‌ها را بدهند. اميدواريم اين روند ادامه داشته باشد و ورزشگاه‌هاي خوزستان که شايد مدت‌ها خالي از تماشاگر بود، پر شود. تمام انتظارمان اين است که هواداران با تمام وجود تيم خود را تشويق کنند.

ديدار فولاد خوزستان و تراکتورسازي تبريز از هفته بيست‌ و هشتم ليگ برتر، هفتم فروردين‌ماه از ساعت 17 و 30 دقيقه در ورزشگاه 50 هزار نفري غدير اهواز برگزار مي‌شود.

 


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 1 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش