استقلال خوزستان باید مقابل راه‌آهن باهوش باشد

کد خبر 16359 - 1393 01 | تاریخ: 942 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 04:46

00946387
سيداکبر پورموسوي اظهارکرد: پس از ديدارهاي تدارکاتي مقابل تيم‌هاي پرسپوليس بهبهان، نفت اميديه و نفت‌نوين آبادان از 29 اسفند تا يکم فروردين‌ماه به بازيکن استراحت داديم و از دوم فروردين هم تمرينات‌مان را براي بازي با راه آهن آغاز کرده‌ايم.

وي بيان‌کرد: خدا را شکر تمرينات خوبي را پشت‌سر گذاشته‌ايم و به دنبال اين هستيم که به تهران برويم و مقابل راه آهن با امتياز از ميدان خارج شويم.

مربي تيم فوتبال استقلال خوزستان گفت: شرايط تيم‌مان از نظر روحي رواني و بدني خوب است. خدا را شکر تا پايان تمرين روز گذشته هم مصدوم نداشتيم؛ ضمن اين‌که براي اين بازي محروم هم نداريم.

پورموسوي درباره حساسيت ديدارهاي پاياني ليگ عنوان‌کرد: قطعا ديدار مقابل راه آهن هم حساسيت دارد و ما تلاش مي‌کنيم اين حساسيت را کم کنيم. بازيکنان‌مان مي‌دانند که اگر در اين بازي شکست بخوريم، راه‌آهن در رده بالايي ما قرار مي‌گيرد، پس بازيکنان‌مان اين حساسيت را درک کرده‌اند و تلاش ما اين است که استرس و فشار روي بازيکنان‌مان را کم کنيم.

وي در پايان در ارزيابي‌اش از تيم راه آهن گفت: راه‌آهن در خط حمله خود بازيکنان با تجربه و خوبي دارد و مي‌توان گفت نقطه قوت آن‌ها در خط حمله‌شان است. روي نقاط قوت و ضعف حريف کار کرده‌ايم و اميدوارم بازيکنان‌مان در اين بخش‌ها باهوش عمل کنند تا با امتياز از اين بازي خارج شويم.

ديدار استقلال خوزستان و راه‌آهن از هفته بيست‌وهشتم ليگ برتر، هفتم فروردين‌ماه از ساعت 17 و 30 دقيقه در تهران برگزار مي‌شود.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 9 + 10 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش