استقلال خوزستان باید مقابل راه‌آهن باهوش باشد

کد خبر 16359 - 1393 01 | تاریخ: 1339 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 04:46

00946387
سيداکبر پورموسوي اظهارکرد: پس از ديدارهاي تدارکاتي مقابل تيم‌هاي پرسپوليس بهبهان، نفت اميديه و نفت‌نوين آبادان از 29 اسفند تا يکم فروردين‌ماه به بازيکن استراحت داديم و از دوم فروردين هم تمرينات‌مان را براي بازي با راه آهن آغاز کرده‌ايم.

وي بيان‌کرد: خدا را شکر تمرينات خوبي را پشت‌سر گذاشته‌ايم و به دنبال اين هستيم که به تهران برويم و مقابل راه آهن با امتياز از ميدان خارج شويم.

مربي تيم فوتبال استقلال خوزستان گفت: شرايط تيم‌مان از نظر روحي رواني و بدني خوب است. خدا را شکر تا پايان تمرين روز گذشته هم مصدوم نداشتيم؛ ضمن اين‌که براي اين بازي محروم هم نداريم.

پورموسوي درباره حساسيت ديدارهاي پاياني ليگ عنوان‌کرد: قطعا ديدار مقابل راه آهن هم حساسيت دارد و ما تلاش مي‌کنيم اين حساسيت را کم کنيم. بازيکنان‌مان مي‌دانند که اگر در اين بازي شکست بخوريم، راه‌آهن در رده بالايي ما قرار مي‌گيرد، پس بازيکنان‌مان اين حساسيت را درک کرده‌اند و تلاش ما اين است که استرس و فشار روي بازيکنان‌مان را کم کنيم.

وي در پايان در ارزيابي‌اش از تيم راه آهن گفت: راه‌آهن در خط حمله خود بازيکنان با تجربه و خوبي دارد و مي‌توان گفت نقطه قوت آن‌ها در خط حمله‌شان است. روي نقاط قوت و ضعف حريف کار کرده‌ايم و اميدوارم بازيکنان‌مان در اين بخش‌ها باهوش عمل کنند تا با امتياز از اين بازي خارج شويم.

ديدار استقلال خوزستان و راه‌آهن از هفته بيست‌وهشتم ليگ برتر، هفتم فروردين‌ماه از ساعت 17 و 30 دقيقه در تهران برگزار مي‌شود.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش