کبه: قلعه‌نویی حق دارد عصبانی باشد

کد خبر 16368 - 1393 01 | تاریخ: 1337 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 05:07

در اين بازي که انصافاً استقلال مي توانست برنده بازي باشد در نهايت به نتيجه مساوي در خانه رسيد و بايد در بازي هاي آينده خود با بردن و کسب 3امتياز به هدفش برسد. در اين بازي يکي از کساني که در نيمه دوم به زمين آمد و اميد زيادي به گلزني او بود کبه مهاجم فرانسوي استقلال بود. کبه اگرچه در اين بازي خوب ظاهر شد اما با هدر دادن يک موقعيت 100درصدي آن هم در دقايق پاياني وقت اضافه خودش را زير بار فشار انتقادات برد.

در همين زمينه بوباکار کبه مهاجم استقلال به خبرنگار ورزش سه مي‌گويد: پيش از هر چيزي سال نو و عيد باستاني نوروز را به تمام ايراني ها تبريک مي گويم و براي آنها چه در زندگي شخصي و چه جام جهاني و ورزش آرزوي موفقيت دارم.اگرچه تصميم نداشتم صحبت کنم اما حرفهايي زده شد که بايد صحبت مي کردم تا بعضي از سوتفاهمات برطرف شود.

کبه در مورد توپي که گل نکرد مي گويد: اينکه فرصت را در فوتبال از دست بدهي يک اتفاق عادي است و بزرگترين مهاجمان دنيا هم موقعيت هايي شايد بهتر از اين موقعيت من از دست داده اند همين دربي ال کلاسيکو همه ديدند بنزما که اتفاقاً هموطن من هم هست چه موقعيتي را از دست داد اما خب اين طبيعت فوتبال است. البته بايد اعتراف کنم خيلي دوست داشتم آن توپ را گل مي کردم و مطمئن باشيد بيشتر از هرکسي من ناراحتم و براي من خيلي خيلي مهم بود که آن توپ را گل کنم اما نشد و قسمت نبود ومن هم از تمام هواداران و بازيکنان و کادر فني تيم عذر خواهي مي کنم و قول مي دهم که جبران کنم.

کبه در جواب خبرنگار مبني بر انتقاد تند مزدک ميرزايي گزارشگر بازي مي گويد: من از طريق يکي از دوستانم شنيدم و فقط مي توانم بگويم متاسفم چون آنطور که دوست من گفت ايشان يکي از گزارشگران تاپ فوتبال ايران هستند و فکر کنم اينطور انتقاد کردن حرفه اي نيست و خود ايشان هم در خلوت خودش مي تواند به اين نتيجه برسد. من بايد به ايشان بگويم من بازيکن درجه دو يا سه نيستم و فکر کنم کسي که در ليگ دسته اول فرانسه آن هم در تيم بزرگي مثل بوردو بازي کرده باشد و در تيمي مثل استراسبورگ کاپيتان بوده درجه اش معلوم است البته ايشان مي تواند خيلي راحت رزومه مرا در اينترنت ببيند. اما اين را هم دوست دارم ايشان بداند آن بازيکني که با من مقايسه کرده اند 5ميليون دلار گرفته ومن 30هزار دلار... . آن بازيکن براي ديدن خانواده و رفتن سر خاک پدر تازه از دست داده اش مشکل خروجي ندارد اما من داشتم و در زماني که آقاي قلعه نوعي به من مرخصي دادند به علت مشکلات خروجي مجبور بودم در تهران بمانم و وزنه بزنم. آن بازيکن مثل من دپرس و افسرده نبود و مدتها به خاطر نداشتن خانه و پول سرگردان نبود اينها بخشي از مشکلاتي است که من داشته ام اما خب با تمام اين احوال بازهم مي گويم من بايد آن توپ را گل مي کردم و از اينکه نشد متاسفم و جبران مي کنم.الان شرايط خوبي دارم و سعي ميکنم در بازي هاي آينده خيلي خوب ظاهر بشوم.

کبه در پايان در مورد برخورد خيلي تند قلعه نوعي در رختکن مي گويد: ايشان حق دارد که عصباني باشد و مربي من است و در مشکلات کنار من بوده و به من کمک کرده پس حالا اگر هم به خاطر يک موقعيت از دست دادن عصباني شود و سر من داد بزند حق دارد و اين در فوتبال طبيعي است. من فقط دوست دارم هواداران بدانند که تمام تلاشم را براي موفقيت تيم مي کنم و با تمام وجود جبران مي کنم.ما هنوز شانس صعود داريم و در بازي هاي آينده سعيد مي کنيم به هدفمان که صعود از اين گروه است برسيم.


منبع : ورزش3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 2 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش