حقیقی:ایران همیشه به سربازانش افتخار می‌کند

کد خبر 16372 - 1393 01 | تاریخ: 1247 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 05:23

00945751

رضا حقيقي در خصوص شرايط پرسپوليس اظهار داشت: خوشبختانه با تمرينات خوبي که پشت سر گذاشتيم آماده برگزاري يک بازي بسيار خوب مقابل داماش هستيم. ما کار بسيار سختي مقابل داماش داريم اما همه بچه‌ها هم قسم هستند تا انشاءالله يک روز خوب را پشت سر بگذاريم.

وي افزود: آمادگي صددرصد خوبي داريم و مي‌دانيم هرگز نبايد داماش را دست کم بگيريم و به همين دليل با تمام قوا به رشت مي‌رويم تا دست پر به تهران برگرديم. من هم قول مي‌دهم بهترين بازي‌هايم را براي پرسپوليس به نمايش بگذارم.

حقيقي با تسليت گفتن شهادت يکي از مرزبانان کشورمان گفت: سلامتي مرزبانان و خلاص شدن از دست دشمنان آرزوي من بود. وقتي که خبر شهادت يکي از آنها را شنيدم نمي‌دانستم چطور آن را بپذيرم. به نظر من اين اتفاق عيد را به کام ما تلخ کرد و از همين جا به خانواده اين شهيد بزرگ تسليت عرض مي‌کنم. اميدوارم که خون اين شهيد پايمال نشود چون ما بايد هميشه به سربازاني که از اين مرز و بوم دفاع مي‌کنند افتخار کنيم. اين سربازان فقط وظيفه خود را انجام مي‌دادند و به نظرم اشرار چوب اين کار خود را خواهند خورد. من مطمئن هستم و به نوبه خودم اين اتفاق تلخ را به تمام ايراني‌ها تسليت مي‌گويم و آرزويم آزادي چهار مرزبان ديگر است.

حقيقي در پايان در پاسخ سوالي که آيا کدورتش با صادقيان برطرف شده يا خير، گفت:‌ الان فقط به موفقيت پرسپوليس فکر مي‌کنم نه هيچ چيز ديگر. من با هيچ کس مشکلي ندارم و فقط به دنبال گرفتن 9 امتياز براي پرسپوليس هستم.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 11 + 4 چند است؟

مطالب تصادفی

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش