منتقمی: مشکلی برای سفر به رشت نداریم

کد خبر 16375 - 1393 01 | تاریخ: 942 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 05:30

00943905

بهروز منتقمي درباره مشکل مالي قرمزپوشان براي دريافت بليت و پرواز به رشت اظهار داشت: 20 روز پيش بليت سفر به رشت رزرو شده بود اما اعلام کرده‌اند که با توجه به برخي شرايط تيم بايد با چارتر به رشت برود که من هم اعلام مي‌کنم که اين موضوع مشکلي ندارد و فردا مشکل مالي را حل خواهيم کرد.

وي در مورد کمک وزارت ورزش گفت: وزارت ورزش قول کمک 2 ميلياردي به ما داده است. اين موضوع واقعيت دارد و در حد يک وعده نيست. البته کمي به خاطر مسائل اداري و امضاها اين پول ديرتر به باشگاه مي‌رسد ولي من هم دو مسئول مالي باشگاه را مامور کرده ام تا دريافت اين پول را پيگيري کنند.

منتقمي ادامه داد: امروز با پروين در مورد مشکلات صحبت کردم و انشاءالله فردا صبح نيز با حضور در باشگاه مشکلات را رفع خواهيم کرد. بازيکنان بايد اعتماد به نفس خود را حفظ کنند و با تمرکز بالا به بازي حساس با داماش فکر کنند.

منتقمي در مورد برگزاري بازي با داماش با حضور تماشاگران در حالي که اين تيم به يک بازي بدون تماشاگر محکوم شده بود گفت: باور کنيد تعجب کردم. خودشان اعلام کردند که بازي بدون تماشاگر است و اميدوارم به راي خود پايبند باشند.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 15 + 1 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش