پراندلی روی نیمکت ایتالیا ماندنی شد

کد خبر 16490 - 1393 01 | تاریخ: 1273 روز پیش-1393/01/07 | ساعت: 16:29

00939591

چزاره پراندلي، سرمربي تيم ملي ايتاليا عنوان کرد که درهاي تيم ملي همچنان به روي توتي و کاسانو باز خواهد بود و همچنين اظهار کرد که قرارداد جديد فدراسيون فوتبال ايتاليا براي تمديد را پذيرفته است.

پراندلي در مصاحبه با راي اسپورت گفت: احساس غرور مي‌کنم، وقتي پيشنهاد جديد فدراسيون فوتبال به دستم رسيد بسيار خوشحال شدم، چراکه قبل از اينکه هر نتيجه اي در جام جهاني اتفاق بيافتد، آن ها پيشنهادي براي تمديد قرارداد دو ساله به من دادند. شايد اينها به خاطر کارهايي باشد که ما در چند سال اخير انجام داده ايم. عملکرد ما در چند ماه اخير بسيار خوب بوده است. من قرارداد جديد فدراسيون را پذيرفتم، امّا در خصوص جزئيات صحبتي نکرديم. اما در کل من بعد از جام جهاني 2014 هم سرمربي ايتاليا خواهم بود. "

پراندلي در خصوص حضور توتي و کاسانو در تيم ملي گفت: توتي و کاسانو دو بازيکن حرفه اي هستند که در حال حاضر عملکرد بسيار خوبي را دارند، اما به هر حال بازيکنان جوان بسياري هم عملکرد خوبي داشته اند و نبايد ناديده گرفته شوند.من هيچ وقت در را به روي کاسانو و توتي نبسته ام، با توجه به شرايط آمادگي بدني بازيکنان، تصميم را خواهم گرفت."

پراندلي از تيم هاي مدعي فتح جام جهاني نيز گفت: برزيل، اسپانيا، آلمان و آرژانتين، اما ما هم حرفهايي براي گفتن خواهيم داشت. "


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 1 + 8 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش