حاشیه‌های قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا

کد خبر 16551 - 1393 01 | تاریخ: 1333 روز پیش-1393/01/08 | ساعت: 10:46

00946823

قرعه‌کشي رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا 2015 استراليا ظهر امروز در سالن اپراي سيدني استراليا برگزار شد و 16 تيم حاضر در اين رقابت‌ها در 4 گروه 4 تيمي حريفان خود را شناختند.

از فادر ابتداي مراسم مارک بوسنيچ دروازه‌بان سابق تيم ملي استراليا و منچستريونايتد انگليس که فوتبال دوستان ايراني به واسطه حضور او در ديدار تيم‌هاي ايران و استراليا در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 1998 فرانسه از اين دروازه‌بان خاطراتي را دارند اجراي اين مراسم را بر عهده داشت. خداداد عزيزي در ديدار برگشت با باز کردن دروزاه بوسنيچ، ايران را راهي جام جهاني فرانسه کرد.

*شيخ سلمان، رئيس کنفدراسيون فوتبال آسيا از مهمان ويژه اين مراسم بود که به منظور حضور در مراسم قرعه‌کشي صبح امروز وارد سيدني شده بود.

*مراسم پايکوبي محلي مختص کشور استراليا در چند نوبت در سالن اپراي سيدني براي ميهمانان به نمايش درآمد.

*در فيلمي در بين مراسم قرعه‌کشي گل‌هاي ديدارهاي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا 2015 به نمايش درآمد.*يونس محمود کاپيتان تيم ملي عراق به همراه فوکونيشي بازيکن تيم ملي ژاپن قرعه‌کشي اين رقابت‌ها را بر عهده داشت.

*نمايندگان تيم‌هاي حاضر در اين رقابت‌ها با آغاز مراسم قرعه‌کشي با حساسيت خاصي اين مراسم را پيگيري کرده و واکنش آنها زماني که گوي کشورهايشان از گلدان خارج مي‌شد به تصوير کشيده شده و ديدني بود.

در همين بين کارلوس کي‌روش سرمربي ايران که در رديف دوم مهمانان ويژه نشسته بود پس از مشخص شدن گروه تيم ملي کشورمان لبخندي زد که اين موضوع حاکي از رضايت نسبي کي‌روش از گروه ايران در اين رقابت‌ها بود.

*فيلمي از اهداي کاپ قهرماني به تيم‌هاي قهرمان ادوار گذشته پس از قرعه‌کشي براي ميهمانان به نمايش درآمد.

*تيم ملي ايران در حالي با تيم‌هاي امارات، بحرين و قطر هم‌گروه شده است که در دور مقدماتي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا 2011 نيز با امارات هم‌گروه بود تا به نوعي هم‌گروهي ايران و امارات دوباره در رقابت‌هاي امسال تکرار شود.

تيم ملي ايران همچنين دو بار در رقابت‌‌هاي مقدماتي جام جهاني 2014 با تيم ملي قطر هم‌گروه بود.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 14 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش