مارتینو: از انتقاد به داوری ناراحت شدم

کد خبر 16555 - 1393 01 | تاریخ: 1334 روز پیش-1393/01/08 | ساعت: 10:58

جراردو تاتا مارتينو در نشست خبري پيش از ديدار امشب تيمش از وارد شدن به حاشيه‌هاي انتقاد از داوري در ال‌کلاسيکو امتناع کرد و اظهار داشت: از پرداختن بيش از حد به داوري ال‌کلاسيکو به جاي مسابقه ناراحت شدم زيرا از آرژانتين هم از تماشاي ال‌کلاسيکو لذت مي‌بردم و ما نبايد بازي را به جنجال بکشيم. من فکر مي‌کنم مي‌شد صحبت‌هاي زيادي در مورد فوتبال کرد اما اين اتفاق نيفتاد. فکر مي‌کردم مردم در اسپانيا بيشتر درباره فوتبال صحبت کنند.

وي ادامه داد: رئال مادريد تيم بسيار قدرتمندي است و تا جايي که من مي‌دانم ما کارمان را درست انجام داديم. هر کسي مي‌تواند هر طور که فکر مي‌کند مناسب است، رفتار کند. کاري را که براي بارسلونا بهترين باشد، انجام مي‌دهم.

سرمربي بارسلونا خاطرنشان کرد: کمبود تمرکز مي‌توانست شانس ما را براي قهرماني به خطر بيندازد. هميشه به قراردادم احترام گذاشته‌ام. بايد به تلاشم ادامه دهم تا کاري را که بارسلونا از من خواسته انجام دهم و آن هم کسب قهرماني است. نگران فصل بعد نيستم. روي حرفم مي‌ايستم و به قراردادم پايبند هستم.

وي اضافه کرد: ترديدي ندارم که اتلتيکو در همه مسابقات مدعي است. آنها در ميان دو يا سه باشگاه برتر اروپا حضور دارند. اتلتيکو تيمي نيست که نخواهيد جلوي خودتان ببينيد.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 13 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش