کریس و راموس به کسی بی‌احترامی نکردند

کد خبر 16557 - 1393 01 | تاریخ: 1334 روز پیش-1393/01/08 | ساعت: 11:01

00946636

کارلو آنچلوتي پيش از ديدار امشب تيمش مقابل سويا در نشست خبري اظهار داشت: بايد ال‌کلاسيکو را فراموش کنيم. ديروز در جوي خوب عالي تمرين کرديم و من فکر مي‌کنم روحيه خوبي داريم تا درست تمرين کنيم و امشب برنده شويم. همان طور که در پايان بازي گفتم، علاوه بر اخراج راموس، خوش‌شانس نبوديم. بنابراين درخواستي تنظيم کرده‌ايم تا بتوانيم محروميت راموس را کاهش دهيم زيرا معتقديم کارت قرمز وي ناعادلانه بود. منتظر تصميم کميته انضباطي هستيم.

وي ادامه داد: مي‌توانيم ايارامندي يا ايسکو را به جاي دي‌ماريا که محروم است، به بازي بفرستيم. در خصوص تعويض بنزما در ال‌کلاسيکو بايد بگويم که با او صحبت کردم؛ بنزما بازي فوق‌العاده‌‌اي داشت و هيچ مشکلي نبود. او کاملا متوجه شد که چرا تعويضش کردم.

سرمربي رئال مادريد خاطرنشان کرد: فکر مي‌کنم شکست بارسلونا مسئله‌اي نيست که بخواهيم به دنبال مقصر بگرديم. اين باخت پس از چندين بازي بدون شکست رقم خورد. فوتبال همين است و شما نمي‌توانيد با مقصر کردن ديگران همه‌چيز را توضيح دهيد. اين تيم قبل از اين شکست در شرايط خوبي بود و پس از اين هم همين طور خواهد بود. در امتياز با اتلتيکو مساوي هستيم و يک امتياز بالاتر از بارسلونا داريم. بازي امشب مسابقه مهمي براي ما است تا امتيازات خود را افزايش دهيم.

وي اضافه کرد: من فکر مي‌کنم کريستيانو و راموس به کسي بي‌احترامي نکردند. آنها عقيده خود را بيان کردند و من اين را درک مي‌کنم. متأسفانه داوران در تمام مسابقات اشتباه مي‌کنند. روي تمام بازي‌ها تمرکز مي‌کنيم. فکر مي‌کنيم که همه بازي‌ها مي‌توانند حياتي باشند. ليگ بسيار هيجان‌انگيز است زيرا همه بازي‌ها مشکل هستند. در اين فصل اتفاقات عجيب زيادي در لاليگا ديديم.

آنچلوتي در خصوص کسب يک امتياز از چهار بازي مقابل اصلي‌ترين رقيب رئال مادريد افزود: مسلما از اين موضوع خوشحال نيستم زيرا تيم بسيار جنگنده‌اي داريم اما من فکر مي‌کنم جدول دروغ نمي‌گويد و ما همچنان صدرنشين هستيم. توضيحش سخت است که چرا اين اتفاق افتاده است؛ رئال يکي از بهترين تيم‌هاي دنيا است و مي‌خواهيم تا پايان فصل اين را نشان دهيم.

وي تأکيد کرد: بايد ال‌کلاسيکو را فراموش کنيم و به خاطر داشته باشيم که فرصت خوبي براي افزايش امتيازاتمان داريم. فکر کردن به بازي امشب از همه‌چيز مهم‌تر است. ما عالي بازي کرديم و اشتباهات کوچکي داشتيم که بهايش را پرداختيم. مشکلي با ماينکو و اينکه او بيشتر بازي‌هاي ما را قضاوت مي‌کند، ندارم.

کارلو آنچلوتي در خصوص خطاي بوسکتس بر روي پيکه خاطرنشان کرد: نمي‌دانم اگر په‌په جاي او بود، چه اتفاقي مي‌ افتاد. نمي‌خواهيم درباره اين مسئله اعتراض کنيم، فقط نظر شخصي‌ام را گفتم.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 12 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش