قالیباف: عیدی شهرداری به شهروندان پایتخت

کد خبر 16572 - 1393 01 | تاریخ: 942 روز پیش-1393/01/08 | ساعت: 12:01

شهردار تهران از افتتاح نیمه جنوبی خط ۳ مترو در فروردین ماه سال ۹۳ خبر داد و گفت : بهره برداری از ۱۵ کیلومتر مترو ، عیدی شهرداری تهران به شهروندان پایتخت خواهد بود .

به گزارش مهر ، محمدباقر قالیباف در حاشیه بازدید از جشنواره اقوام ایرانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات گسترده تر ستاد گردشگری نوروزی شهر تهران در سال ۹۳ گفت : بالغ بر ۱۰ مکان اسکان موقت در ورودی شهر تهران فراهم شده است، بیش از ۱۲۰ نقطه اطلاع رسانی و اجرای برنامه های متعدد فرهنگی ، هنری ، اجتماعی در بوستان های شهر و نقاط برجسته شهر به مانند حرم مطهر امام راحل ، بوستان ولایت ، برج میلاد ، و سایر بوستان های شهر در ایام نوروز در حال اجراست .

وی با بیان اینکه ایام تعطیلات نوروز بهترین فرصت برای گردشگری شهر تهران است تصریح کرد : در سال جاری فرصت های بسیار متنوعی در بخش اوقات فراغت شهروندان و مسافران و گردشگران تدارک دیده شده است ،تورهای یک روزه و نیمروزه ویژه تهران گردی تدارک دیده شده تا شهروندان گردشگران از مراکز برجسته و مکان های فرهنگی و هنری و تفریحی شهر تهران بازدید کنند .

به گفته شهردار تهران ؛شهرداری فرصت های مناسبی برای شهروندان فراهم کرده که شهروندان و گردشگران بتوانند با استفاده از حمل و نقل عمومی رایگان و یا با نصف قیمت از مراکز تفریحی شهر بهره مند شوند .

قالیباف به بازماندگان در راه و بی خانمان های شهر نیز اشاره کرد و گفت : همه ساله در ایام عید بصورت ویژه به بی خانمان های شهر توجه شده و تلاش می شود غذا و شرایط مناسب تری برایشان فراهم شود .

شهردار تهران در پاسخ به اینکه پیرو نام گذاری سال ۹۳ به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری ، چه اقداماتی از سوی شهرداری تهران در شهر تهران صورت خواهد گرفت گفت : در سنوات گذشته در حوزه مدیریت جهادی اقداماتی از سوی شهردار تهران انجام دادیم و این باور در شهرداری تهران وجود داشته که با روحیه جهادی می توانیم بر مشکلات فایق آییم .

قالیباف ادامه داد :با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ، بطور جدی برنامه هایی را در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال ۹۳ دنبال خواهیم کرد که در فرصتی مناسب تر اقدامات شهرداری را در حوزه فرهنگ و اقتصاد مقاومتی بازگو خواهم کرد .

وی تاکید کرد : شهروندان تهرانی تغییرات بسیار چشمگیری را در حوزه فرهنگ در شهر تهران شاهد خواهند بود.

شهردار تهران با اشاره به اینکه با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها ، یکی از مهمترین موضوعات ، حمل و نقل عمومی است ،تاکید کرد: امیدوارم با هماهنگی با دولت ، کیفیت بهتر و ارزان تری در حوزه حمل و نقل عمومی ارایه دهیم .

قالیباف ادامه داد : افتتاح نیمه جنوبی خط ۳ مترو در فروردین ماه سال ۹۳ به طول ۱۵ کیلومتر عیدی شهرداری تهران به شهروندان تهرانی است .


منبع : پیام نو

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 5 + 7 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار