مسئولان والیبال بلغارستان به ایران می‌آیند

کد خبر 16660 - 1393 01 | تاریخ: 938 روز پیش-1393/01/09 | ساعت: 13:03

00029000

ايوان تودوروف، نايب رئيس فدراسيون واليبال بلغارستان و اسوتوسلاو زلاتاري، عضو بلغاري کميته داوران فدراسيون جهاني واليبال بامداد روز شنبه 16 فروردين به منظور بازديد از امکانات واليبال ايران و مذاکرات و امضاي پروتکل همکاري با مسئولان فدراسيون ايران در راستاي افزايش روابط و همکاري‌هاي 2 کشور در رشته واليبال، وارد تهران خواهند شد.

محمود افشاردوست، دبيرکل فدراسيون واليبال در اين باره گفت: فدراسيون واليبال ايران رابطه نزديکي با فدراسيون واليبال بلغارستان دارد و هدف از اين سفر افزايش همکاري 2 طرف است.

وي تصريح کرد: مسئولان فدراسيون واليبال بلغارستان در مدت اقامت 5 روزه خود در تهران علاوه بر بازديد از امکانات ورزشي کشورمان مذاکراتي با طرف‌هاي ايراني خواهند داشت تا بعد از اين تيم‌هاي ملي و رده‌هاي سني مختلف ايران و بلغارستان اردوهاي مشترک و بازي‌هاي تدارکاتي بيشتري با يکديگر داشته باشند.

افشاردوست با اشاره به تاريخچه و سطح فني واليبال کشور بلغارستان تاکيد کرد: رشد واليبال ايران در چند سال اخير توجه بسياري از کشورهاي اروپايي را به تيم کشورمان جلب کرده به گونه‌اي که آنان براي افزايش همکاري‌ها پيشنهاداتي دارند و ديدار با مسئولان فدراسيون واليبال بلغارستان در تهران نيز در اين چارچوب است.

دبيرکل فدراسيون واليبال خاطرنشان کرد: در پايان سفر مسئولان فدراسيون واليبال بلغارستان پروتکل همکاري بين 2 فدراسيون امضا خواهد شد تا 2 کشور در اين رشته ورزشي به يکديگر کمک کنند.

وي با اشاره به برنامه‌هاي آماده‌سازي تيم ملي واليبال تصريح کرد:‌ تيم ملي واليبال کشورمان در سال 93 سه رويداد مهم ليگ جهاني، مسابقات قهرماني مردان جهان و بازي‌هاي آسيايي کره جنوبي را پيش رو دارد و ملي‌پوشان کشورمان تمرينات آماده‌سازي خود را از فردا (يک‌شنبه) آغاز مي‌کنند.

افشاردوست در خاتمه تصريح کرد:‌ پيش از آغاز ليگ جهاني ديدار تدارکاتي با تيم‌هاي استراليا در تهران و بلغارستان و صربستان از برنامه‌هاي آماده‌سازي تيم ملي واليبال براي حضور شايسته در مسابقات پيش رو است.


منبع : روابط عمومی فدراسیون والیبال

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 11 + 5 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش