مسئولان والیبال بلغارستان به ایران می‌آیند

کد خبر 16660 - 1393 01 | تاریخ: 1335 روز پیش-1393/01/09 | ساعت: 13:03

00029000

ايوان تودوروف، نايب رئيس فدراسيون واليبال بلغارستان و اسوتوسلاو زلاتاري، عضو بلغاري کميته داوران فدراسيون جهاني واليبال بامداد روز شنبه 16 فروردين به منظور بازديد از امکانات واليبال ايران و مذاکرات و امضاي پروتکل همکاري با مسئولان فدراسيون ايران در راستاي افزايش روابط و همکاري‌هاي 2 کشور در رشته واليبال، وارد تهران خواهند شد.

محمود افشاردوست، دبيرکل فدراسيون واليبال در اين باره گفت: فدراسيون واليبال ايران رابطه نزديکي با فدراسيون واليبال بلغارستان دارد و هدف از اين سفر افزايش همکاري 2 طرف است.

وي تصريح کرد: مسئولان فدراسيون واليبال بلغارستان در مدت اقامت 5 روزه خود در تهران علاوه بر بازديد از امکانات ورزشي کشورمان مذاکراتي با طرف‌هاي ايراني خواهند داشت تا بعد از اين تيم‌هاي ملي و رده‌هاي سني مختلف ايران و بلغارستان اردوهاي مشترک و بازي‌هاي تدارکاتي بيشتري با يکديگر داشته باشند.

افشاردوست با اشاره به تاريخچه و سطح فني واليبال کشور بلغارستان تاکيد کرد: رشد واليبال ايران در چند سال اخير توجه بسياري از کشورهاي اروپايي را به تيم کشورمان جلب کرده به گونه‌اي که آنان براي افزايش همکاري‌ها پيشنهاداتي دارند و ديدار با مسئولان فدراسيون واليبال بلغارستان در تهران نيز در اين چارچوب است.

دبيرکل فدراسيون واليبال خاطرنشان کرد: در پايان سفر مسئولان فدراسيون واليبال بلغارستان پروتکل همکاري بين 2 فدراسيون امضا خواهد شد تا 2 کشور در اين رشته ورزشي به يکديگر کمک کنند.

وي با اشاره به برنامه‌هاي آماده‌سازي تيم ملي واليبال تصريح کرد:‌ تيم ملي واليبال کشورمان در سال 93 سه رويداد مهم ليگ جهاني، مسابقات قهرماني مردان جهان و بازي‌هاي آسيايي کره جنوبي را پيش رو دارد و ملي‌پوشان کشورمان تمرينات آماده‌سازي خود را از فردا (يک‌شنبه) آغاز مي‌کنند.

افشاردوست در خاتمه تصريح کرد:‌ پيش از آغاز ليگ جهاني ديدار تدارکاتي با تيم‌هاي استراليا در تهران و بلغارستان و صربستان از برنامه‌هاي آماده‌سازي تيم ملي واليبال براي حضور شايسته در مسابقات پيش رو است.


منبع : روابط عمومی فدراسیون والیبال

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش