فرکی: بازیکنان ما انگیزه بالایی برای پیروزی مقابل بنیادکار دارند

کد خبر 16803 - 1393 01 | تاریخ: 1332 روز پیش-1393/01/11 | ساعت: 14:33

81104358-5596428

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و بنیادکار ازبکستان از هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا ساعت 30/17دقیقه روز سه شنبه ( فردا ) در ورزشگاه 50 هزارنفری غدیر اهواز برگزار می شود.

حسین فرکی امروز دوشنبه در نشست خبری قبل از بازی با تیم بنیادکار، اظهار داشت: همه تلاش ما در این بازی آن خواهد بود که به عنوان برنده، زمین مسابقه را ترک و راه خود را برای رسیدن به دور بعد هموار کنیم.

وی اضافه کرد: برای این منظور بازیکنان ما در شرایط خوبی از بابت روحی، روانی و جسمی بسر می برند و امیدوارم برنده این بازی باشند.

فرکی به بازی رفت در تاشکند اشاره کرد و گفت: در آن دیدار درحالیکه تا دقایق پایانی از حریف با یک گل پیش بودیم، اما بر اثر یک اشتباه گل مساوی را دریافت کردیم و همین امر موجب شد تا دو امتیاز حساس از دست بدهیم.

وی افزود: اگر در آن بازی برنده می شدیم کارمان در بازی برگشت ساده تر بود، با اینحال باید در بازی فردا مواظب حریف بود چرا که آنان برای گرفتن امتیاز و نتیجه مطلوب با ما بازی می کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به اینکه تیمش در دو رویداد مهم بازی می کند، اظهارداشت: بازیکنان ما بدلیل موفقیت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا از روحیه و شرایط خوبی برخوردارند، به همین منظور در بازی فردا تمام تلاش خود را بکارخواهند برد تا پیروز شوند.

فرکی درخصوص تیم بنیادکار گفت: این تیم از بازیکنان جوان و با تجربه ای شکل گرفته است که با هدف گرفتن امتیاز مقابل تیم ما بازی خواهد کرد، از این رو ما نباید این فرصت به آنان بدهیم .


منبع : تی وی 3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 14 + 10 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش