فرکی: بازیکنان ما انگیزه بالایی برای پیروزی مقابل بنیادکار دارند

کد خبر 16803 - 1393 01 | تاریخ: 939 روز پیش-1393/01/11 | ساعت: 14:33

81104358-5596428

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و بنیادکار ازبکستان از هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا ساعت 30/17دقیقه روز سه شنبه ( فردا ) در ورزشگاه 50 هزارنفری غدیر اهواز برگزار می شود.

حسین فرکی امروز دوشنبه در نشست خبری قبل از بازی با تیم بنیادکار، اظهار داشت: همه تلاش ما در این بازی آن خواهد بود که به عنوان برنده، زمین مسابقه را ترک و راه خود را برای رسیدن به دور بعد هموار کنیم.

وی اضافه کرد: برای این منظور بازیکنان ما در شرایط خوبی از بابت روحی، روانی و جسمی بسر می برند و امیدوارم برنده این بازی باشند.

فرکی به بازی رفت در تاشکند اشاره کرد و گفت: در آن دیدار درحالیکه تا دقایق پایانی از حریف با یک گل پیش بودیم، اما بر اثر یک اشتباه گل مساوی را دریافت کردیم و همین امر موجب شد تا دو امتیاز حساس از دست بدهیم.

وی افزود: اگر در آن بازی برنده می شدیم کارمان در بازی برگشت ساده تر بود، با اینحال باید در بازی فردا مواظب حریف بود چرا که آنان برای گرفتن امتیاز و نتیجه مطلوب با ما بازی می کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به اینکه تیمش در دو رویداد مهم بازی می کند، اظهارداشت: بازیکنان ما بدلیل موفقیت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا از روحیه و شرایط خوبی برخوردارند، به همین منظور در بازی فردا تمام تلاش خود را بکارخواهند برد تا پیروز شوند.

فرکی درخصوص تیم بنیادکار گفت: این تیم از بازیکنان جوان و با تجربه ای شکل گرفته است که با هدف گرفتن امتیاز مقابل تیم ما بازی خواهد کرد، از این رو ما نباید این فرصت به آنان بدهیم .


منبع : تی وی 3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 1 + 10 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING