آنچلوتی: رونالدو را برای احتیاط از زمین بیرون آوردم

کد خبر 17065 - 1393 01 | تاریخ: 1266 روز پیش-1393/01/15 | ساعت: 04:00

00946636
رئال‌مادريد موفق شد در ديدار رفت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا برابر دورتموند با 3 گل به پيروزي برسد تا شانس زيادي براي صعود به مرحله بعد داشته باشد.
کارلو آنچلوتي که تيمش امشب موفق شد با سه گل دورتموند را شکست دهد، پس از اين ديدار درباره تعويض رونالدو گفت: "من کريستيانو را بيرون کشيدم براي اين که تيم در حالت تدافعي سنگين بود و نمي خواستم در مورد او بي احتياطي کنم. او مصدوم نيست و فقط يک صدمه جزئي ديده است."
اين مربي ايتاليايي در ادامه درباره عملکرد ايسکو در ميدان گفت: "ايسکو فقط به اين موضوع نياز داشت تا خودش را در پست جديدش پيدا کند و براي اين کار بايد بيشتر در کارهاي دفاعي کمک کند. ما در اين بازي و در نيمه دوم کمي تحت فشار قرار گرفتيم چون در نيمه اول تلاش زيادي کرده بوديم و کمي از توانمان کم شده بود."
سرمربي رئال مادريد ادامه داد: از شيوه بازي تيمم در اين ديدار لذت بردم زيرا بازيکنانم تمام خواسته‌هاي من را در زمين مسابقه اجرا کردند . توانستيم گل زود‌هنگامي به ثمر برسانيم که کارمان را راحت کرد و سرنوشت بازي را تغيير داد .
آنچلوتي در پايان گفت: هدف اصلي ما در اين مسابقه پيروزي بود و پس از گل زودهنگام بيل موفق شديم نبض بازي را در اختيار بگيريم و به گل هاي بعدي برسيم. فرصت هاي زيادي نيز از دست داديم و اگر مهاجمانمان دقت بيشتري مي کردند مي توانستيم با گل هاي بيشتري در اين مسابقه به پايان برسيم. اين را هم بايد در نظر بگيريم که دورتموندي ها فرصت هاي خوبي براي گلزني داشتند و از اينکه توانستيم دروازه خودمان را بسته نگه داريم خوشحالم. مي‌دانم که آنها چه کيفيتي دارند و در زمين خودشان بازي بهتري نشان خواهند داد.

 


منبع : ورزش3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش