عدم پاسخگویی عرب‌ها به درخواست ایران

کد خبر 17092 - 1393 01 | تاریخ: 1351 روز پیش-1393/01/15 | ساعت: 07:24

پس از اينکه فدراسيون فوتبال براي حضور 3 بازيکن ملي‌پوش ايراني در ليگ‌هاي قطر و کويت در اردوي تيم ملي در آفريقاي جنوبي، مذاکرات خود را با فدراسيون‌هاي اين دو کشور آغاز کرد، هنوز پاسخي از سوي اين دو کشور به فدراسيون فوتبال ايران نيامده تا حضور منتظري، جباري و نکونام در اولين اردوي خارجي تيم ملي در هاله‌اي از ابهام قرار بگيرد.

به گزارش فارس، علي کفاشيان در خصوص اينکه شرايط حضور بازيکنان ايراني شاغل در خليج فارس، از جمله نکونام، جباري و منتظري در اردوي خارجي تيم ملي (آفريقاي جنوبي) به کجا رسيد،به خبرنگار ورزشي فارس گفت: نامه‌نگاري‌ها را با آنها انجام داده‌ايم اما هنوز پاسخي به ما نداده‌اند.

کفاشيان همچنين در مورد نامه اخيرش به سازمان ليگ و تهديد تيم‌ها به باز شدن پرونده قضايي براي آنها در صورت عدم همکاري با تيم ملي گفت: من اين نامه را ارسال کردم تا باشگاه‌ها خود را موظف به همکاري با تيم ملي بدانند. تمام بازيکنان ملي‌پوش از جمله بازيکنان ملي‌پوش 4 تيم ايراني حاضر در ليگ قهرمانان آسيا بايد تيم ملي را در اردوي آفريقاي جنوبي همراهي کنند مگر با تفاهم با کارلوس‌ کي‌روش باشد تا پس از رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا به اردوي تيم ملي بپيوندند.


منبع : ورزش3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 16 + 7 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش