اظهارنظر حريفان ايران درباره قرعه‌ جام ملت‌ها

کد خبر 17151 - 1393 01 | تاریخ: 1324 روز پیش-1393/01/15 | ساعت: 18:07

00945917
قرعه‌کشي رقابت‌هاي فوتبال جام ملت‌هاي آسيا ششم فروردين برگزار شد و تيم ملي ايران در گروه 3 با تيم‌هاي امارات، قطر و بحرين هم گروه شد.
 آنتوني هادسون، سرمربي بحرين درباره گروه اين کشور در جام ملت‌هاي آسيا گفت: خوشبينم. کاري به ديگر تيم‌هاي گروه ندارم و مي‌خواهيم با قدرت خودمان برنامه هايمان را به پيش ببريم. بايد تلاش زيادي از خود نشان دهيم که تا جايي که ممکن است صعود کنيم.
هادسون ادامه داد: در گروه خوبي قرار گرفتيم. گروه ما مي‌توانست سخت تر از اين شود. فکر مي‌کنم شانس زيادي براي موفقيت داريم.
سرمربي تيم ملي فوتبال امارات معتقد است هدف آنها در اين دوره حضور در جمع چهار تيم اول است.
مهدي علي، سرمربي امارات نيز گفت: حضور سه کشور از حوزه خليج فارس در اين گروه کار را سخت کرده است و دوست نداشتم اين اتفاق رخ دهد. اين گروه به نوعي مسابقات خليج فارس است که تيم ما توانسته در آن به موفقيت دست يابد.
علي ادامه داد: قبلا هم گفتم هدف ما حضور در جمع چهار تيم اول اين رقابت‌هاست و مي‌خواهيم از اين گروه صعود کنيم. فکر مي‌کنم اين نسل امارات لايق موفقيت‌هاي بيشتر است. ما به خوبي خودمان را آماده کرديم و مي‌خواهيم در استراليا حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته باشيم.
سرمربي قطر ديدار اين تيم برابر ايران را سخت ترين ديدار تيمش در جام ملت‌هاي آسيا 2015 توصيف کرد.
جمال بلماضي، سرمربي قطر درباره قرار گرفتن تيمش در گروه سه اين رقابت‌ها گفت: ما در گروه سختي قرار گرفتيم. البته همه بازي ها در جام ملت‌هاي آسيا سخت خواهد بود. ما در مقدماتي جام جهاني 2014 با ايران بازي کرديم و تجربه رويارويي با آنها را داريم. امارت و بحرين نيز در سالهاي گذشته دو تيم خوبي بودند و در جام خليج با آنها بازي کرديم و مي دانيم که آنها چه کيفيتي دارند.
بلماضي در ادامه گفت: سخت ترين ديدار ما در اين گروه برابر ايران است. بايد براي اين ديدار به خوبي آماده شويم و بتوانيم شرايط را براي صعود از اين گروه آماده کنيم. ايران تيمي خوب است که توانسته به جام جهاني راه يابد و طبيعتا بازي با اين تيم سخت و دشوار خواهد بود.
مربي عربستان معتقد است تيم ايران در دور گروهي جام ملت‌هاي آسيا حذف خواهد شد.
"خليل الزاياني" مربي عربستان در واکنش به قرعه اين کشور در جام ملت‌هاي آسيا گفت: عربستان در گروه متعادلي قرار گرفته است، البته بايد از کره‌شمالي ترسيد. اين تيم، تيم خطرناکي است و شانس زيادي براي صعود دارد. البته ازبکستان و چين نيز تيم‌هاي خوب ديگري هستند که همگي مدعي صعود از گروه محسوب مي‌شوند.
الزاياني درباره گروه 3 جام ملت‌هاي آسيا که در آن ايران قرار دارد، گفت: فوتبال ايران ديگر مانند گذشته قدرتمند نيست. نتايج اخير تيم‌هاي ايراني در ليگ قهرمانان آسيا اين موضوع را به خوبي نشان مي‌دهد. حضور سه تيم عربي در کنار ايران باعث شده است که اين گروه پيچيدگي‌هاي زيادي داشته باشد. با اين وجود من فکر مي‌کنم امارات و بحرين از اين گروه به مرحله بعد صعود کنند و ايران نتواند جواز صعود به مرحله بعد را کسب کند.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 2 + 8 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش