فردا دو میلیارد بین بازیکنان تقسیم می‌شود

کد خبر 17153 - 1393 01 | تاریخ: 1325 روز پیش-1393/01/15 | ساعت: 18:19

محمد پنجعلي ابتدا درباره بازي روز يکشنبه پرسپوليس مقابل راه‌آهن در هفته ماقبل پاياني ليگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا اظهار کرد: همه تيم‌ها مقابل پرسپوليس انگيزه بالايي دارند و نمي‌توان گفت تيمي با توجه به شرايط جدولش مقابل پرسپوليس محکم بازي نمي‌کند. به هرحال بازيکن اين تيم‌ها دوست دارند خودشان را نشان دهند. ما هم تمرينات خوبي انجام داده‌ايم و تيم به آرامش نسبي رسيده است. هدفمان مشخص است و ابتدا مي‌خواهيم سهميه آسيا را کسب کنيم و سپس به قهرماني برسيم.

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش که آيا فکر مي‌کند کسب سهميه آسيايي قطعي شده است يا نه، گفت: در فوتبال نمي‌توان چيزي را قطعي دانست. ما با وجود تيم‌هاي قدري که در جدول مي‌بينيم هيچ حاشيه امنيتي نداريم و از طرفي هم نمي‌توان فوتبال را پيش‌بيني کرد، بنابراين هنوز سهميه آسيايي را در دست‌مان نمي‌بينيم.

پنجعلي همچنين درباره وضعيت مصدومان پرسپوليس هم تصريح کرد: همه بازيکنان براي ديدار يکشنبه آمادگي کامل پيدا کرده‌اند. پيام صادقيان، سيدجلال حسيني و عباس‌زاده مصدوميت را پشت سر گذاشته‌اند و مي‌توانند مقابل راه‌آهن بازي کنند.

 چندي پيش اعلام شد که وزارت ورزش و جوانان دو ميليارد تومان به باشگاه پرسپوليس کمک کرده است اما اين مبلغ هنوز به دست بازيکنان نرسيده است.

پنجعلي در اين رابطه گفت: دو ميليارد تومان از سوي وزارت ورزش و جوانان به حساب سازمان ليگ واريز شده و هنوز دست ما نرسيده است. به همين دليل با توجه به فراهم نبودن شرايط، قرار شده دو ميليارد تومان را فردا (شنبه) دريافت کنيم و کل مبلغ را به بازيکنان بدهيم. اين پول به نسبت مساوي بين بازيکنان تقسيم مي‌شود، هرچند در مقابل طلبي که آنها دارند، چيز زيادي نيست.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش که مقدار بدهي باشگاه پرسپوليس پيش از تعطيلات 75 ميليارد اعلام مي‌شد اما در حال حاضر مبالغ ديگري در اين زمينه مطرح مي‌شود، توضيح داد: با توجه به اطلاعات من، بدهي باشگاه 70 ميليارد است. حال شايد 200، 300 هزار تومان بالا و پايين باشد (با خنده)!

اين پيشکسوت پرسپوليس در بخش ديگري از اين گفت‌وگو با اشاره به نياز تيم به حمايت هواداران تاکيد کرد: حمايت هواداران هميشه از تيم پرسپوليس وجود داشته است. امروز نيز من به عنوان يکي از پيشکسوتان اين باشگاه از هواداران خواهش کنم تا همانطور که هميشه پشت تيم‌شان بوده‌اند، روز يکشنبه نيز به ورزشگاه بيايند و براي رسيدن پرسپوليس به سه امتياز از بازيکنان خودشان حمايت کنند. نياز به حمايت هواداران در حال حاضر بيشتر شده و ما از آنها مي‌خواهيم در دو بازي باقيمانده بيشتر از گذشته حامي تيم‌شان باشند.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 1 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش