اولین اجرای کلوچه دارچینی در سال93

کد خبر 17244 - 1393 01 | تاریخ: 1326 روز پیش-1393/01/16 | ساعت: 14:49

نمایش "کلوچه دارچینی" به کارگردانی مریم کاظمی روز چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه ساعت ۱۸ اجرای خود را در سال ۱۳۹۳ آغاز می‌کند.
نمایش شاد و موزیکال "کلوچه دارچینی" که با استقبال گسترده تماشاگران و مخاطبان تئاتر کودک و نوجوان در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه رفت، در سال جدید اجرای خود را در این مرکز از سر می‌گیرد.20140313120417_30 Copy
این نمایش هیجان انگیز ماجرای یک کلوچه دارچینی تازه پخته شده را در یک آشپزخانه به نمایش می‌گذارد که هنرمندان شناخته شده تئاتر همچون حسین محب اهری، جواد زیتونی و مریم کاظمی در آن ایفای نقش می‌کنند.
از دیگر بازیگران این نمایش می‌توان به آنا نمکچیان، سعید عابدی، مهراد زمانی، مریم الهامیان، حسام کلانتری، حسین صفا، شیما میرمهدی، عماد سالکی، پریسا فلاح زاده، حمید فتوحی و احمد دهقان اشاره کرد.
طراحی صحنه این نمایش را رضا مهدیزاده، موسیقی را فرید نوایی، طراحی و ساخت عروسک را سهیلا باجلان، طراحی گریم و کلاه گیس را افسانه قلی زاده، طراحی لباس را زهرا بداغ آبادی و طراحی پوستر و بروشور را پریسا فلاح زاده و عماد سالکی و عکس را سیامک زمردی مطلق برعهده دارند.
در گروه کارگردانی نیز مهراد زمانی، مریم الهامیان، بهروزمهرعلیان، مهری کشوری، حسین صفا، نادر حسن دوست، محمدرضا خادمی و عماد جاویدپور همکاری دارند.


منبع : همشهری آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 1 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر