پاسخ وزارت ورزش به اظهارات علی دایی

کد خبر 17330 - 1393 01 | تاریخ: 1142 روز پیش-1393/01/16 | ساعت: 23:54

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با بیان این که وزارت ورزش و جوانان هیچ دخالتی در امور باشگاه پرسپولیس ندارد، گفت: آنچه در اداره امور مالی و اجرایی این باشگاه انجام می‌شود از طریق هیات مدیره بوده و خواهد بود.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، مازیار ناظمی با اشاره به خبر شروط این وزارتخانه برای پرداخت حقوق بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و اگر کسی مستندی دال بر نامه محرمانه وزارت ورزش و جوانان به سازمان لیگ یا فدراسیون فوتبال یا باشگاه پرسپولیس دارد حتماً ارائه کند.
 
وی افزود: بنابر اعلام سازمان لیگ بازیکنان و کادر فنی 15 تیم لیگ برتری تنها 35 درصد از قرارداد این فصل خود را دریافت کرده‌اند این در حالی است که بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس بالاتر از متوسط تیم‌های لیگ برتری دریافتی داشته‌اند.
 
وی در پایان با اشاره به این که دو باشگاه محبوب و مردمی استقلال و پرسپولیس سرمایه ورزش کشور هستند، افزود: هیات مدیره هر دو باشگاه مسئولیت اداره امور را بر عهده دارند و همان طور که اشاره شد وزارت ورزش و جوانان دخالتی در امور اجرایی و نحوه هزینه کرد این دو باشگاه ندارد ولی همچنان مطابق قانون پیگیر موضوع واگذاری و خصوصی شدن این دو باشگاه است.


منبع : تابناک

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش