پاسخ وزارت ورزش به اظهارات علی دایی

کد خبر 17330 - 1393 01 | تاریخ: 932 روز پیش-1393/01/16 | ساعت: 23:54

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با بیان این که وزارت ورزش و جوانان هیچ دخالتی در امور باشگاه پرسپولیس ندارد، گفت: آنچه در اداره امور مالی و اجرایی این باشگاه انجام می‌شود از طریق هیات مدیره بوده و خواهد بود.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، مازیار ناظمی با اشاره به خبر شروط این وزارتخانه برای پرداخت حقوق بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و اگر کسی مستندی دال بر نامه محرمانه وزارت ورزش و جوانان به سازمان لیگ یا فدراسیون فوتبال یا باشگاه پرسپولیس دارد حتماً ارائه کند.
 
وی افزود: بنابر اعلام سازمان لیگ بازیکنان و کادر فنی 15 تیم لیگ برتری تنها 35 درصد از قرارداد این فصل خود را دریافت کرده‌اند این در حالی است که بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس بالاتر از متوسط تیم‌های لیگ برتری دریافتی داشته‌اند.
 
وی در پایان با اشاره به این که دو باشگاه محبوب و مردمی استقلال و پرسپولیس سرمایه ورزش کشور هستند، افزود: هیات مدیره هر دو باشگاه مسئولیت اداره امور را بر عهده دارند و همان طور که اشاره شد وزارت ورزش و جوانان دخالتی در امور اجرایی و نحوه هزینه کرد این دو باشگاه ندارد ولی همچنان مطابق قانون پیگیر موضوع واگذاری و خصوصی شدن این دو باشگاه است.


منبع : تابناک

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 5 + 4 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش