پویول: از مارتینو حمایت می کنیم

کد خبر 18976 - 1393 01 | تاریخ: 1340 روز پیش-1393/01/26 | ساعت: 14:21

ستاره متعصب تیم فوتبال باشگاه بارسلونا در آستانه فینال جام پادشاهی اسپانیا با حضور در نشست خبری سکوت دو ماهه خود را شکست و به ابهامات بوجود امده بین اصحاب رسانه پاسخ گفت.

تاکید بر تعصب، پرهیز از بازی احساسی و لزوم شکست دادن رئال مادرید در ال کلاسکیودربی در این شرایط بخش نخست سخنان پویول را تشکیل می‏داد.

کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا گفت: بازیکنان این تیم تا پای مرگ هم که شده پای "خراردو مارتینو" می‌ایستند. فکر نمی‌کنم به خاطر نتایج کسب شده نیازی به انقلاب در تیم باشد. شما باید یک متد کاری داشته باشید و این نباید فقط بسته به این باشد که یک جام را به خانه می‌برید یا نه. این تیم تشنه است. بارسا می‌خواهد برنده باشد و تاریخ‌ساز شود. اگر همه با هم همبستگی داشته باشیم اوضاع ساده‌تر خواهد بود. تنها راهی که پیش روی ما قرار دارد این است که متحد بمانیم.

پویول درباره نقش مدیرتی در باشگاه بارسلونا گفت: این افراد باید پاسخگوی هواداران باشند، اینگونه نیست که هر اتفاق تلخی رخ داد توسط چند پیروزی پیاپی حل شود مردم همه چیز را فراموش کنند، ماجرای پول شویی پدر لیونل مسی اتفاق کوچکی نبود من به عنوان کاپیتان بارسلونا باید با شفافیت کامل بدانم که در بنیاد مسی که زیر سایه باشگاه بارسلونا فعال است چه می گذرد. از طرفی فراز و فرود در بخش مدیریتی به تیم ضربه می زند و این اصلا درست نیست.

حمایت تا پای جان

پویول از مارتینو حمایت کرد و گفت: این که مربی برکنار شود و یک فرد دیگر به جای او بر مسند قدرت بنشیند به سود هیچکسی نیست، این ناکامیها به خاطر مارتینو نبوده که اگر برود همه چیز حل شود. مربیان بزرگی مثل یورگن کلوپ می توانند در بارسلونا هم موفق باشند اما نیاز مبرمی به این کار نداریم و همه بازیکنان با تمام قدرت از این مربی بزرگ حمایت خواهند کرد.

noticia_grande


منبع : وب سایت اسپورت کاتالونیا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 14 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش