استقلال و پرسپولیس قیمتی شدند .

کد خبر 192539 - 1393 10 | تاریخ: 1067 روز پیش-1393/10/21 | ساعت: 08:36

81408372-6112236

وزرای اقتصاد، ورزش و جوانان و دادگستری، در جلسه شورای قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، قیمت پایه واگذاری و شرایط مزایده را تصویب کردند. رئیس کمیسیون اصل۴۴، اختصاص سهم ۳۰ درصدی پرسپولیس به وزارت ورزش را مغایر با کمیسیون متبوعش دانست.

وزیران اقتصاد، ورزش و جوانان و دادگستری،در جلسه شورای قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قیمت پایه واگذاری دو باشگاه و شرایط مزایده را تصویب کردند.
 
بنابراین گزارش، قیمت پایه برای هر یک از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس 290 میلیارد تومان به همراه یک مجموعه ورزشی تعیین شده است. نحوه پرداخت هم به صورت 40درصد نقد، 60 درصد به صورت اقساط در طول 2 سال خواهد بود.

در جلسه امروز دکتر گودرزی با دکتر طیب نیا وزیر اقتصاد و اقای پور محمدی وزیر دادگستری همچنین مصوب شد بیست درصد از سهام این دو باشگاه توسط خریدار به یکصد نفر از پیشکسوتان و هواداران دو تیم با تایید وزارت ورزش و جوانان اختصاص پیدا کند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش اعلام کرد هیات واگذاری تا ده روز آینده در خصوص زمان و چگونگی مزایده و همچنین امکان واگذاری در فرابورس را برای هر کدام از این باشگاهها اعلام خواهد کرد.

بنا بر اعلام این مرکز ، اهلیت خریداران استقلال و پرسپولیس خارج از حیطه اختیارات وزارت ورزش و جوانان بوده ولی هیات مدیره دو باشگاه بعد از واگذاری باید به تایید وزارت ورزش و جوانان برسد.
 


منبع : گردآوری از سه نشانه

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 3 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش