پیراهن تیم‌ملی سوژه سایت‌های عربی

کد خبر 24158 - 1393 02 | تاریخ: 1315 روز پیش-1393/02/20 | ساعت: 11:19

بعد از آنکه کارلوس کی‌روش و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران نسبت به کیفیت پایین البسه تیم و شرکت حامی فدراسیون فوتبال معترض شدند، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال این اعتراض‌ها را نادرست دانست.
عجیب‌ترین بخش صحبت‌های کفاشیان درباره "آب رفتن" لباس ملی پوشان این بود که بازیکنان لباس‌هایشان را با آب داغ شسته‌اند!
سایت‌های قطری "کوره" و "دوری الکاس" ضمن بازتاب صحبت‌های کفاشیان و ملی پوشان، به نوعی لباس بازیکنان تیم ملی ایران در آستانه مسابقات جام جهانی را دست مایه خود قرار داده‌اند. در بخشی از گزارش این سایت‌ها آمده است: " فدراسیون فوتبال ایران از بازیکنان تیم ملی این کشور خواست تا لباس‌هایشان را با لباس بازیکنان تیم مقابل در مسابقات جام جهانی برزیل عوض نکنند".
در ادامه، به حرف‌های کفاشیان در اولین تمرین تیم ملی در تهران اشاره شده است: " در طول کل مسابقات بیش از یک دست لباس به بازیکنان نمی‌دهیم. لازم است که بازیکنان لباس خود را مدیریت کنند".
طبق اعلام سایت‌های قطری، فدراسیون فوتبال ایران به دنبال حل مشکلات مربوط به گلایه بازیکنان و مربیان به خاطر کیفیت پایین البسه که متعلق به یک شرکت آلمانی است، می‌باشد.
در بخش پایانی این گزارش هم صحبت‌های حقیقی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران آمده که نسبت به کوتاه شدن لباس‌های سایز بزرگ به سایز متوسط بعد از شستشو معترض بود و علی کفاشیان هم آنرا به دمای بالای آب مرتبط دانسته بود!


منبع : الکره القدم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 7 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش