شکست در عشق

کد خبر 3269 - 1391 09 | تاریخ: 1815 روز پیش-1391/09/09 | ساعت: 08:36

به نظر می‏ رسد که شکست در روابط عاشقانه، بخشی از زندگی هرکس باشد، اما واقعیت این است که آنها برای ما اتفاق می ‏افتند و این خود ما هستیم که می ‏توانیم تلاش کنیم با این تجارب به بهترین شکل برخورد کنیم. این نوع برخورد می ‏تواند خیلی مشکل باشد، و بستگی زیادی به آن دارد که دو نفر، تا چقدر در روابط خود احساس تعهد داشته باشند و تا چه اندازه به یکدیگر عشق می‏ ورزیدند. بسیاری از ما متوجه مسائلی که در پشت این شکست‏ های عشقی پنهان است نمی‏ شویم و فقط این طور خودمان را متقاعد می‏ کنیم که این‏ها هرگز نمی‏ بایستی برای ما اتفاق می ‏افتادند و ما می‏ بایستی بقیه عمرمان را تا آخر عمر با او سر می‏ کردیم. بعد از آن احساس می ‏کنیم که انگار دنیا به آخر رسیده است. در واقع چه این رابطه یک رابطه طولانی ‏مدت باشد یا کوتاه‏ مدت، در هر صورت برای ما تحملش بسیار سخت است.

بعد از شکست سعی کنید دوباره سرزنده شوید

بعد از چند شکست عشقی، اکثر افراد از برقراری یک رابطه عاشقانه دست می‏ کشند و اینطور خود را متقاعد می‏ کنند که آنان نباید عاشق شوند و یا اینکه تصور می‏ کنند که دیگر هرگز مثل کسی را که از دست داده ‏اند را نمی ‏توانند پیدا کنند. یا ممکن است فکر کنند شاید دیگر فردی پیدا نشود که مثل نفر قبل آنها را دوست داشته باشد و بسته به اینکه چقدر از سن ‏تان گذشته باشد یا چقدر خودتان را مسن بدانید، ممکن است اینطور تصور کنید که دیگر برایتان خیلی دیر است که دوباره رابطه جدیدی را شکل دهید. بسیاری از مردم هرگونه ارتباطی را از ترس شکست عشقی دیگر، قطع می‏ کنند.

اگر هرکدام از این احساسات را دارید، احتمالاً به یک مشاوره نیاز دارید. این را بدانید که هنوز تجارب زیادی از زندگی در بیرون منتظر شما هستند و برای هر یک از شما که شریک عشقی خود را به دلایلی از دست داده ‏اید، همیشه فرصت پیدا کردن فردی جدید، و از سرگیری یک رابطه سالم عاشقانه را خواهید داشت، فقط اینطور است که بعد از تجربه یک شکست عشقی، این خیلی برایمان سخت خواهد بود که بتوانیم این را بپذیریم و آن را با دید مثبتی نگاه کنیم.


منبع : http://www.love-tactics.com/relationships/failed-relationships.html

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 4 چند است؟

ADVERTISING