آنچه یک مرد به‏ طور واقعی می‏ خواهد؟!

کد خبر 3274 - 1391 09 | تاریخ: 1803 روز پیش-1391/09/21 | ساعت: 12:25

بر اساس نتایج یک نظرخواهی که اخیراً صورت گرفته، یک فرد حاضر است 6 ماه از حقوقش را بدهد تا عشق واقعی خود را پیدا کند. زنان همیشه در تلاش بوده‏ اند تا بفهمند که مردان واقعاً چه می‏ خواهند؟ و برای رسیدن به پاسخ آن، بعضی مواقع از آقایان کمک گرفته‏ اند و گاه از دوستان‏شان. اگر خانمی با یک لبخند بر روی لب و رهنمودهای موثری در قلب و ذهنش به یک مرد نزدیک شود آنگاه می ‏تواند به سادگی به پاسخ این پرسش دست یابد و یک رابطه پربار، سالم و شاد ایجاد کند:

  • مردان دوست دارند یک همدم مهیج، شوخ‏ طبع و باصفا داشته باشند. اگر بین آنان اعتماد وجود داشته باشد و سطح ارتباط خوبی با هم داشته باشند چیزهای زیادی است که مردان دوست دارند با زنان در آن موارد بحث و گفتگو کنند. داشتن فعالیتهای مشترک، رابطه سالمی بین آنها ایجاد می‏ کند. اگر زنان بتوانند زمانهایی را به طور هفتگی با مردان در برخی از فعالیتهای مشترک صرف نمایند بهتر می‏ توانند اوقات طولانی ‏تر و شادتری در زندگی با یکدیگر داشته باشند.

  • مردان دوست دارند رابطه زناشویی پرحرارت و مستمر با همسر خود داشته باشند. زنان در این مورد با مردان متفاوتند. یک زن دوست دارد که بداند او تنها کسی است که مردش دوستش می ‏دارد و در این مورد مرتب پرس و جو می‏ کند.

  • مردان دوست دارند که غذای خود را با زنان‏ شان صرف کنند به ویژه اگر خانم این غذا را تهیه کرده باشد. البته چنانچه آقایان غذا را تهیه دیده باشند زنان شان بایستی از آنان تعریف کنند. گذراندن اوقات غذاخوری با یکدیگر، ارتباط بین ‏شان را غنی ‏تر می‏ کند و به ویژه پختن غذا توسط زن برای مردش مهم‏تر است.

  • مردان دوست دارند که در کارشان و شغل‏ شان آنها را حمایت‏ کنید و اعتماد به نفس‏ شان را تقویت کنید. هیچوقت مردتان را پایین نیاورید و تحقیرش نکنید. بلکه برعکس عمل کرده و در مواقع بروز مشکلات کاری، به وی اعتماد به‏ نفس داده و بگویید تو حتماً می‏ توانی.

  • مردان دوست دارند همسران شان مرتب و آراسته باشند و اندام شان را در وضعیتی متناسب حفظ نمایند و از اندام همسرشان تعریف کنند. پس ورزش کنید و اندام خود را روی فرم نگهدارید. این باعث می ‏شود که اعتماد به نفس خود را هم بهتر حفظ کنید. البته مناسب بودن وزن‏، خوردن غذا و نوشیدنی سالم و تفریح هفتگی برای همگی ما از نظر جسمی و روحی سودمند است، ولی مسئله مهم‏تر این است که بدن مان را دوست داشته باشیم. اگر ما بدن خود را دوست داشته باشیم، شریک مان هم آنرا دوست خواهد داشت. افکار خوب و دوست داشتنی و مثبت برای بدن تان بفرستید تا شادمانی بیشتری داشته و افکار منفی را از خود دور کنید. اعتماد به نفس ماست که دیگران را جذب می‏ کند ولی در ظاهر این طور به نظر می‏ رسد که فیزیک‏ مان بوده است.

  • مردان مایلند که شما به آنان گوش کنید و احترام بگذارید. ما هر آنچه را که می‏ دهیم همان‏طور دریافت می‏ کنیم. اگر عشق، احترام و مهربانی بدهیم، خواهیم دید که قانون فراوانی در عمل چه خواهد کرد.

  • مردان به اوقاتی برای خلوت و کارهای شخصی‏ شان نیار دارند تا به علایق شخصی، ورزش و .... پرداخته و یا اوقاتی را با دوستانشان بگذرانند. برخی از مردان گاهی دوست دارند آرام برای خودشان باشند، البته زنان هم همین طور. در این مواقع پس از سلام و احوالپرسی شاید لازم باشد آرام باشید و بلافاصله صحبت را آغاز نکنید و زمانی بدهید تا مردتان آماده صحبت شود چرا که چه بسا یک روز پرجدل و چالش‏ های زیادی را پشت سر گذاشته است. بعدا روزتان را با هم مرور کنید شاید یک آغوش گرم بهتر از صحبت ‏های تندتند و پشت سر هم باشد. گذراندن اوقاتی به تنهائی و صرفاً برای خودتان، می‏ تواند برای تقویت رابطه و همین‏ طور دلتنگی دوباره برای با هم بودن خوب باشد و این عدم حضور می ‏تواند علاقه قلبی را بین‏ تان بیشتر کند.

 


منبع : http://www.aspirenow.com/smooth_10_00_what_men_want.htm

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 14 + 10 چند است؟

ADVERTISING