گلی که هر ۳ هزار سال یک‌بار شکوفه می‌دهد دیده شد!

کد خبر 356796 - 1394 10 | تاریخ: 597 روز پیش-1394/10/12 | ساعت: 07:40

گل اودومبارا

گل اودومبارا (Edward Dai/Epoch Times)

 

جهان پر از اسراری است که دانش کنونی ما را به چالش می‌کشد. اپک تایمز در بخش ماوراء دانش، داستانهایی از پدیده‌های خارق‌العاده را گرد آورده است تا به تصورات ما بال و پر بدهد و راه را برای چیزهای ممکنی که قبلاً انکار می‌شدند باز کند. آیا آنها واقعیت دارند؟ تصمیم با خود شماست.

در افسانه بودایی گفته شده است که گل اودومبورا هر ۳ هزار سال تنها یک‌بار شکوفه می‌دهد، که دفعه گذشته قبل از تولد بودا رخ داد. این گل بار دیگر در طول ۲۰ سال پیش در سراسر جهان شناسایی شده است. برخی می‌گویند که شاید اودومبورا نویدی باشد بر آمدن یک حکیم و انسان روشن‌بین بزرگ.

این گل معطر و بسیار ریز، بالای یک ساقه نازک قرار می‌گیرد و به طور شگفت‌آوری مقاوم است. افرادی که اودومبورا را در سال‌های اخیر یافته‌اند، چنین گزارش کرده‌اند که آن برای دوره زمانی طولانی بدون پژمرده شدن و پوسیدگی باقی مانده است و حتی دیده‌اند که پس از له شدن دوباره جوانه زده است.

گل اودومبورا

گل‌های اودومبورا بر روی برگ سوزنی کاج که با میکروسکوپ توسط آقای لی در مالاکای مالزی عکس‌برداری شده است.

 

تخم حشره

تخم‌های حشره بالتوری سبز در زیر میکروسکوپ. (آقای لی)

 

این گل برای نخستین بار در سال ۱۹۹۷ بر روی یک مجسمه بودا در کره جنوبی دیده شد. در سال ۲۰۱۰ رسانه‌های دولتی چین، به طور شگفت‌آوری مواردی از دیدن شدن این گل را گزارش دادند و آن را آسمانی نامیدند که تعجب‌آور است. زیرا این رژیم رسماً منکر خدا است و معمولاً نمی‌پذیرد که ممکن است یک رهبر معنوی بزرگ به زمین بیاید. تمام این مقالات در رسانه‌های دولتی، مدت کوتاهی پس از منتشر شدن، حذف شدند.

مجسمه بودا

گل‌هایی که گفته می‌شود اودومبورا هستند، بر روی مجسمه بودا شکوفا شده‌اند. (Epoch Times)

 

رژیم کمونیست چین از آن زمان گفته است که اودومبورا تخم‌های یک حشره با نام بالتوری سبز است. اگرچه تخم بالتوری سبز و اودومبورا در ظاهر شبیه هم هستند، ولی دیده شده است که تخم‌ها زمان کوتاهی پس از خروج حشره از تخم پوسیده و نابود شده‌اند؛ درحالی‌که اودومبورا معطر و دارای عمری طولانی است. اودومبورا نامی گرفته شده که از زبان هند باستان، سانکریت، است که به معنی «گلی فرخنده از آسمان» است.

بر طبق افسانه بودایی، ظهور آن نویدی است بر آمدن پادشاهی مقدس که چرخ قانون را می‌چرخاند و قانون بودا (دارما) را در جهان اصلاح می‌کند. گفته شده است که این پادشاه هر کسی را با هر وابستگی مذهبی می‌پذیرد و با رحمت بی‌پایان نجات را به همه موجودات عرضه می‌کند.

در جلد ۸ کتاب مقدس بودایی آمده است: «گل اودومبورا محصول پدیده‌های بشارت‌دهنده و فراطبیعی است؛ گلی آسمانی است که در جهان دنیوی وجود ندارد. اگر یک روش‌‏بین وارد دنیای بشری شود، این گل در نتیجه تقوا و رحمت عظیم او پدیدار خواهد شد.»

 

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

X
X


منبع : اپک تایمز فارسی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 3 + 9 چند است؟

ADVERTISING