گزارش تصویری آخرین آثار باستانی یافت شده در جهان

کد خبر 3722 - 1391 07 | تاریخ: 1858 روز پیش-1391/07/30 | ساعت: 11:24

بقایای جسد یک کودک به عنوان بخشی از اجساد 42 کودک و 74 شتر یافت شده در گوری دسته جمعی، که در حدود 800 سال پیش در دهکده ماهیگیری هوان چاکیتو در تروجیلو قربانی و دفن شده اند در این تصویر دیده می شود، 13 سپتامبر 2011. رئیس تیم باستان شناسی پروژه مربوطه گفت، باستان شناسان، این بقایا را که به طور دسته جمعی در یک مراسم مذهبی مربوط به یکی از فرهنگ های ماقبل فرهنگ اینکاها قربانی شده اند تا برکت و باروری را به زمین و اقیانوس فرا بخوانند، یکی از مهمترین اکتشافات مربوط به قربانی کردن دسته جمعی حیوانات و انسانها در فرهنگ های چیمو اینکا می دانند.

یک نقاشی از یک کشتی متعلق به فرهنگ های ماقبل اینکا چیمو، تصویر جنگجویی را نشان می دهد که  سر یک زندانی را بریده است. موزه هواکا دِ لا لونا در تروجیلو ، 14 سپتامبر 2011.

یک توریست در حال پیاده روی در محوطه مخصوص نگهداری خاکستر مردگان در سایت باستان شناسی هیبرت مَدرس، 23 آگوست 2011. این مکان یکی از شگفت انگیزترین و در عین حال کمتر شناخته شده ترین، شگفتی های باستان شناسی سرزمین مقدس - سیستم های تونل باستانی حفر شده توسط شورشیان یهودی برای مبارزه با امپراطوری روم می باشد.

یک باستان شناس، استخوان های شترهای یافت شده در یک گور دسته جمعی، که در حدود 800 سال پیش در دهکده ماهیگیری هوان چاکیتو در تروجیلو به همراه تعداد زیادی کودک قربانی و دفن شده اند، را در کنار هم به ترتیب چیده است، 13 سپتامبر 2011.

جزئیات فسیلی از بقایای فک جمجمه یک میمون درخت نورد که در حدود 20 میلیون سال پیش در منطقه کاراموجا در اوگاندا زندگی می کرده در یک کنفرانس خبری در پاریس، به نمایش درآمده است، 19 سپتامبر 2011. دانشمندان این بقایا را در تاریخ 18 ژوئیه در حالی که به دنبال فسیل های باقی مانده از آتشفشان خاموش در کاراموجا، یک منطقه نیمه خشک در گوشه شمال شرقی اوگاندا کشف کردند.

مجسمه های چوبی که یک زندانی متعلق به فرهنگ چیمو را که توسط چند جنگجو احاطه شده، در موزه هواکا دِ لا لونا در تروجیلو به نمایش گذاشته شده است، 14 سپتامبر 2011.

بقایای مجسمه های ساخته شده از خاک رس که نشان دهنده زندانیان برهنه ای هستند که به همراه جنگجویان قربانی شده از فرهنگ چیمو یافت شده اند، در موزه هواکا دِ لا لونا در تروجیلو به نمایش گذاشته است، 14 سپتامبر 2011.

چارلز پلاتیو، تصاویر صفوف چند تن از زندانیان را در دیوار معبدی در هواکا دِ لا لونا در تروجیلو بازیابی می کند، 14 سپتامبر 2011.

 


منبع : گردآوری از سه نشانه

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 10 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر