براد پيت در مورد آنيستون و آنجلینا چه می گوید؟

کد خبر 3753 - 1391 08 | تاریخ: 1864 روز پیش-1391/08/17 | ساعت: 11:34

براد پيت در سن 47 سالگي هنوز يك قلپ تپنده دارد، در عین حال او يك مرد خانواده دار است. او و آنجلينا جولي 6 فرزند دارند. در يك مصاحبه برجسته در مجله پاراد، اين ستاره "ماني بال" در مورد زندگي نسبتا كسل كننده اش قبل از افتادن در عشق آنجلينا و اينكه چرا او حالا يك مرد خوشبختي است را آشكار كرد.

در مورد زندگي بدون علاقه اش با جنيفر آنيستون: "من دهه 90 را با معروفيت پر آوازه ام و با سعي به پنهان كاري سپري كردم. آرام آرام از نشستن بر روي مبل، حفظ زندگي مشترك و مخفي شدن از بيرون خسته شده بودم. اين باعث شد كه احساس بيهوده بودن داشته باشم. كم كم برايم روشن شد كه مايلم به دنبال فيلم هايي درباره يك زندگي سرگرم كننده و جذاب بروم، اما زندگي خودم يك زندگي جالب نبود. فكر مي كردم كه ازدواجم (براي 4 سال و نيم با جنيفر آنيستون بازيگر) نياز به تغيير دارد. با اینحال سعي می كردم ازدواجم را به آن شكلي كه نبود، جلوه دهم."

1.[1]

در مورد آنجلینا: "يكي از بزرگترين و جسورانه ترين كارهايي كه تا حال انجام دادم اين بود كه مادر بچه هايم، آنجلينا باشد. او مثل يك مادر بزرگ است. واي، من خيلي خوشحالم كه او را دارم."

در مورد موضوعات ساختگي درباره زندگي شخصيش: "منظورم اين است كه بسياري از داستان هايي كه شما خوانده ايد در مورد ازدواج، دعوا يا جدايي بين من و آنجي، درست هنگامي منتشر شده اند كه هیچ یک از آنها اتفاق نیفتاده بود، چيزهاي جديدي در پيرامون ما وجود دارد كه نشانگر اين است كه ما ساختگي آشتي كرده ايم و دوباره به پيش هم بازگشته ايم! با اینحال ما هر زماني كه بتوانيم ازدواج خواهيم كرد. از هم جدا نيستيم و هنوز هم هفتمين بچه خود را نداريم."

در مورد «مردي خوشبخت» بودن: "من روي مردي خوشبخت بودن، تاكيد بسيار زيادي داشتم. من با انتخاب هاي درستي كه كردم و پيدا كردن آنجي، زني كه دوستش دارم و ساختن يك خانواده اي كه خيلي زياد دوستشان دارم، راضي هستم. خانواده، يك سرمايه گذاري پر مخاطره است زيرا كه عشق عظيم تر، از دست دادن بيشتري را مي طلبد. كه اين يك مبادله است. ولي من همه آن را انجام خواهم داد."

در مورد يادگيري براي پدر و مادر شدن: "من از اينكه چقدر آن غير ارادي و چه مقدار آن غريزي است متحير شده بودم و اكنون يك اعتماد بنفس بالا و اطمينان در مورد آن دسته از غرايزم دارم. منظورم اين است كه صدايي در شب، شما را بيدار و از جايتان بلند مي كند كه ممكن است به خاطر اين باشد كه آنها به شما احتياج دارند. يا زماني كه آنها شروع به كج خلقي مي كنند، شما به آن آگاه هستيد كه بايد با كمك چرخش تمركزشان روي چيزي ديگر آنها را منحرف كنيد. اين همينطور ادامه دارد. به آنها مي گويم: «شما مي توانيد شلوغ كنيد، اما بايد خودتان هم آن را تميز كنيد»."

 


منبع : گرد آوري از سه نشانه

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 1 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر