درب ضد سرقت انتخاب کنید تا ...

کد خبر 430067 - 1395 05 | تاریخ: 487 روز پیش-1395/05/03 | ساعت: 10:43

درب ضد سرقت

در راستاي پوشش به نياز هموطنان، شرکت سوداد ( درب ضد سرقت بوان ) در سال 1387 اقدام به توليد و عرضه درب ضد سرقت در ايران نمود. طولي نکشيد که اين شرکت با سعي و تلاش شبانه روزي مهندسين و پرسنل متخصص و مجرب خود توانست در ضمن ارتقا کمي و کيفي به بزرگترين توليد کننده درب ضد سرقت در ايران تبديل گردد. در حال حاضر شرکت سوداد (بوان سابق ) با داشتن بيش از 2000 عامل فروش در سطح کشور بخش عمده اي از نياز کشور را در زمينه درب ضد سرقت تامين مي نمايد.

درباره درب ضد سرقت 

از آنجایی که دزدان، از طریق درب وارد خانه می شوند، نصب درب ضد سرقت  برای تضمین امنیت مناسب ، بسیار مهم است. انواع متعددی از درب ضد سرقت که تآمین کننده امنیت هستند، در بازار وجود دارند. درب ضد سرقت  چوبی، فلزی ، فایبرگلاس، استیل نمونه هایی از این درب ها هستند که در هر کدام از این نمونه ها نکاتی وجود دارد.

درب های ضدسرقت عمدتاً داراي يك ورق فلزي بسيار مقاوم ميباشند كه اين نوع فلز نفوذ هر نوع وسيله اي را غيرممكن ميسازد و يا به عبارت شفاف تر با نهايت تاخير در نفوذ مواجه ميشود. قفل ها و يراق آلات بكار رفته در اين نوع درب ها اصولاً از نوع گاوصندوقي بوده و اين بدين معنا ميباشد كه ٢يا٣ قفل باعث اتصال لنگه درب به چهارچوب مي شود.  در قسمت هاي داخلي عايق هاي صوتي و در انتهاي آن از سنگ پشم نسوز براي ضدحريق كردن قسمت بيروني استفاده شده و همچنين مي توان با تزريق مواد خاصي در لايه مياني اين درب ها شبكه اي مستحكم با مقاومت بسيار بالا بدست آورد. اين درب ها داراي رويه ام دی اف مي باشد كه بصورت ساده، طرح دار و برجسته يافت مي شوند و ضخامت هاي آن ها بين ٨ الي ١٤ ميليمتر مي باشد.  لازم به توضيح بوده كه اين روكش ها به صورت رنگ يا روكش پی وی سی مي باشد.

محاسن درب ضد سرقت:

 ۱مقاومت بالا و امنیتی درب ضد سرقت

 ۲تنوع و زیبایی بسیار قابل توجه

 ۳نصب آسان

 ۴تنوع قیمت با توجه به موادی که از آن استفاده می گردد

 ۵روکشهای متنوع با مواد مختلف

 ۶جلوگیری از صدا یا کاهش صدا

 ۷جلوگیری از حریق یا کاهش حریق

 ۸دسترسی سریع به درب ها با توجه به موجودی بالا در انبارها

 ۹ضد زنگ بودن درب

۱۰ضد آب بودن درب

 ۱۱قفل های ایمنی متنوع در یک درب

 ۱۲زنگ اضافی و دوربین چشمی در درب

 ۱۳عایق گرمایشی و سرمایشی

 ۱۴جا بجایی و حمل و نقل سالم تا مقصد

 ۱۵رنگ بندی متنوع آماده

 ۱۶ضخامتهای متنوع

 ۱۷ابعاد بسیار متنوع

 ۱۸مقرون به صرفه بودن

 ۱۹دیر خراب شدن درب و ابزار لازم آن

۲۰قفل های شب بند

درب ضد سرقت سوداد  با سعي و تلاش شبانه روزي مهندسين و پرسنل متخصص و مجرب خود توانست در ضمن ارتقا کمي و کيفي به بزرگترين توليد کننده درب ضد سرقت در ايران تبديل گردد. در حال حاضر شرکت سوداد (بوان سابق ) با داشتن بيش از 2000 عامل فروش در سطح کشور بخش عمده اي از نياز کشور را در زمينه درب ضد سرقت تامين مي نمايد. لازم به ذکر است که شرکت سوداد ( بوان سابق ) محصولات خود را به کشور هاي عربستان، عراق، افغانستان، ارمنستان، تاجيکستان و آذربايجان صادر مي نمايد.


منبع : سوداد

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 5 + 6 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی