باغ وحشي كه جاذب گازهاي گلخانه اي است

کد خبر 4413 - 1391 08 | تاریخ: 1868 روز پیش-1391/08/11 | ساعت: 12:31

 

همچنین این ساختمان که به صورت یک باغ وحش درآمده از کاربرد انواع سیستم های جذب گازهای گلخانه ای و تجهیزات جلوگیری از گازهای سمی و دی اکسید کربن بهره مند شده اند.

گروه معماری JDS کره جنوبی یکی از جزایر توریستی کشور را که با نام اختصاصی Dochodo شناخته شده، به عنوان بهترین مکان برای اجرای پروژه چشم انداز معماری خود برگزیده که تاکنون توانسته به جذب توریست های خارجی کمک چشمگیری کند. این پروژه به صورت یک ساختمان زاویه دار مدور طراحی شده که با نوع طراحس کلاسیک خود به صورت کاملا استوار در محل موردنظر ایستاده و مقاومت قابل توجهی از خود به نمایش درآورده است.

همچنین این ساختمان که به صورت یک باغ وحش درآمده از کاربرد انواع سیستم های جذب گازهای گلخانه ای و تجهیزات جلوگیری از گازهای سمی و دی اکسید کربن بهره مند شده و می تواند در تولید انرژی های تجدیدپذیر با استفاده از پنل های خورشیدی شیشه ای و مات بسیار تاثیرگذار عمل کند.

در واقع می توان گفت که اجرای چشم انداز این پروژه نوین با تلفیقی از انواع سیستم های زیست محیطی و طبیعی صورت گرفته است و این امر سبب شده تا پروژه نامبرده از سایر پروژه های مشابه خود متمایز شود.


منبع : معماری نیوز

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 13 + 10 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری