دکوراسیون اتاق نشیمن (9)

کد خبر 463298 - 1395 09 | تاریخ: 250 روز پیش-1395/09/24 | ساعت: 00:50

پر بیراه نیست اگر بگوییم، اتاق نشیمن به عنوان بخشی از خانه که بار ایجاد ارتباطی صمیمی تر میان افراد را به دوش می کشد، حال می خواهد جهت استراحت صرف استفاده شود و خواه جهت صرف یک عصرانه ی دوستانه، می تواند حسب سلیقه افراد خط سیر مدرنیته ی جهان پیرامون را ادامه داده و در دل این طراحی مدرن، راحتی و صمیمت را نوید بخش باشد.

نکته ی مهم در این جا، نگاه به عواملی ست که می تواند ما را در رسیدن به طراحی دکوراسیون دلخواهمان یاری دهد.

 

دکوراسیون اتاق نشیمن 1 :

beautiful_modern_livingroom_decoration_and_interior_design

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن پیش رو، رنگ ها از سقف تا کف، با تونالیته ای متوازن همراه شده و میان سفیدی و سیاهی، با شیب ملایمی حرکت می کنند. مرکز نوردهی (پنجره ها) که به نوعی نقش مرکز کانونی را در این طراحی ایفا می کنند؛ به انتقال انرژی در این طراحی مدرن کمک کرده اند تا در ساعات خالی از نور نیز، چراغ ها و نور حاصل از آباژور، بار آن را به دوش بکشد. نقش و نگار روی دیوار هم، که در خط مرزی رنگ ها گام برداشته اند، تواسنته است کنتراست رنگی خوبی را میان مبلمان های مدرن روشن و نشیمن گاه تیره در سمت دیگر این طراحی و در مجاورات لوازم مدرن صوتی و تصویری موجود در طراحی، برقرار سازند.

 

دکوراسیون اتاق نشیمن 2 :

beautiful_modern_livingroom_decoration_and_interior_design1

دکوراسیون با نورگیر وسیع، میز شیشه ای و رنگ غالب سفید، همگی کمک خواهند کرد تا انرژی در دکوراسیون اتاق نشیمن فوق، موج بزند. شومینه ی مدرن در کنار تزیینات روی آن در کنار طراحی مدرن مبلمان و در حضور قرابت رنگی میان لوازم تزیینی و پرده ها، از سایر عوامل مثبت در این طراحی ست. گرچه بیان این نکته خالی از لطف نیست که  بی روح بودن رنگ های استفاده شده و کنتراست رنگی بسیار کم در این طراحی، در کنار چگالی بالای نور ورودی، به بیش از پیش گرم به نظر رسیدن محیط خواهد انجامید.

 

دکوراسیون اتاق نشیمن 3 :

beautiful_modern_livingroom_decoration_and_interior_design2

طراحی دکوراسیون ساده و با کمترین ابزار در کنار بیانی مدرن ازآن، استفاده حداکثری از منابع موجود را گوشزد می کنند. در فضای زیاد موجود که به سبب بیش از اندازه شلوغ نبودن فضای کلی دکوراسیون اتاق نشیمن بوجود آمده است،  مبلمانی این چنین راحت، نوید بخش استراحتی دلچسب خواهد بود. گرچه با توجه به رنگ بندی و پیکربندی کلی این طراحی می توان گفت نوعی به هم ریختگی فرمی در این طراحی به چشم خورده و دکوراسیون در این طراحی، ما بین طراحی مدرن و کلاسیک سر در گم است.

 

 

دکوراسیون اتاق نشیمن 4 :

beautiful_modern_livingroom_decoration_and_interior_design3

رنگ های متضاد، علاوه بر زیبایی بصری که در نگاه اول در چشم مخاطب ایجاد می کنند، توانسته اند با ایجاد نگاره های مدرن، به پشتوانه ای بر لوازم و اسباب مدرن حاضر در طراحی دکوراسیون فوق بدل شده و به انسجام رنگی و فرمی دکوراسیون اتاق نشیمن مورد بحث افزون کنند. کف پوش با رنگی هم وزن مبل ها و پرده ها در کنار گلدان طبیعی حاضر در دکوراسیون داخلی، که چون نور از فضای بیرون به داخل تابیده است، از دیگر نقاط قابل اتکا در طراحی این اتاق نشیمن هستند.

 

 

 

 


منبع : اتاق

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 7 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی