ایده هایی برای استفاده از بین بگ

کد خبر 463496 - 1395 09 | تاریخ: 247 روز پیش-1395/09/24 | ساعت: 01:01

دکوراسیون اتاق نشیمن با استفاده از بین بگ در زمستان

دکوراسیون اتاق نشیمن با استفاده از بین بگ در زمستان

بین بگ ها (bean bag) نوعی نشیمن هستند که قابلیت حمل و جا به جایی راحت را دارند و از این جهت یکی از عواملی اند که به وفور در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. می توان بین بگ ها را در فصل زمستان در کنار شومینه قرار داد و از گرمای حاصل از شومینه در کنار فنجانی نوشیدنی داغ لذت برد. این طراحی داخلی که در تصویر می بینید فضای جذاب و زیبای را به وجود آورده است . هارمونی بین عناصر از دیگر عواملی است که محیط را گرم و صمیم کرده است.

استفاده بین بگ هایی از جنس جیر در دکوراسیون داخلی

استفاده بین بگ هایی از جنس جیر در دکوراسیون داخلی

از بین بگ برای به وجود آوردن نشیمنگاه سیار نیز استفاده می شود. بین بگ که در تصویر مشاهده می کنید از جنس جیر تهیه شده است. از بین بگ ها برای محیط های مختلف استفاده می شود به عنوان مثال در اتاق نشیمن زمانی که صندلی یا مبل به اندازه کافی وجود نداشته باشد و یا هنگامی که در فصل های سرد امکان جا به جایی مبل و انتقال آن به نزدیکی شومینه میسر نباشد. از آن جا که بین بگ ها نوعی صندلی راحتی هستند و به دلیل آنکه می توانند بسیار راحت جا به جا شوند می توان در طراحی دکوراسیون داخلی به وفور استفاده شوند.

طرح متفاوتی از بین بگ در دکوراسیون اتاق نشیمن

طرح متفاوتی از بین بگ در دکوراسیون اتاق نشیمن

در این طراحی دکوراسیون که برای زمستان در نظر گرفته شده است از بین بگ برای دکوراسیون داخلی استفاده شده است. در این دکوراسیون شکل بین بگ بسیار جذاب است و ترکیب رنگی آن نیز بسیار زیبا است. نوع کف پوشی که برای این اتاق در نظر گرفته شده است متناسب با فصل سرما است و به همین دلیل در ایجاد فضایی گرم موثر بوده است. این فضا برای فردی که در این محیط قرار می گیرد آرامبخش است و فرد در آن می تواند با تمرکز به مطالعه و استراحت بپردازد.

استفاده از بین بگ آویز دار در دکوراسیون داخلی منزل

استفاده از بین بگ آویز دار در دکوراسیون داخلی منزل

بین بگ در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارند. نمونه بسیار زیبا و کارآمدی از بین بگ ها موجود است که ظرفیت استفاده در خیلی از فضا ها را دارد که این ویژگی سبب ایجاد طرح هایی خلاقانه می شود. از این گونه بین بگ ها در زمستان می توان در اتاق نشیمن برای ایجاد فضایی آرام و دنج در هنگام استراحت و مطالعه و دیدن تلویزیون استفاده کرد و ازایده های جالبی است که طراح می تواند از آن بهره بگیرد. این بین بگ ها را می توان در جاهای مختلف نصب کرد و کاربرد های متنوعی را دارا هستند.


منبع : اتاق

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 19 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی