دکوراسیون اتاق نشیمن (12)

کد خبر 463508 - 1395 09 | تاریخ: 248 روز پیش-1395/09/24 | ساعت: 01:03

دکوراسیون داخلی لوکس، مدرن باشد یا کلاسیک، علاوه بر صرف هزینه های متفاوت با دکوراسیون های معمولی، دقت بالایی را نیز جهت برقراری نظام بندی طلب می کند. ادوات در دل این طراحی حرف اول را می زنند. متریال مورد استفاده، تزیینات و آرایه هایی از این دست که هرچند بهره گیری از آن ها به شکوه طراحی کمک می کند، استفاده ی ناصحیح و بیش از حد آن به خالی شدن طراحی دکوراسیون از نظم و هارمونی مورد نظر خواهد انجامید.

 

دکوراسیون اتاق نشیمن 1 :

دکوراسیون داخلی کلاسیک و لوکس اتاق نشیمن با مبلمان  کلاسیک چوبی و دیوارهای کرم

دکوراسیون داخلی کلاسیک و لوکس اتاق نشیمن با مبلمان کلاسیک چوبی و دیوارهای کرم

اتاقی چون نشیمن پادشاهان می خواهید؟ کانون طراحی را مشخص کنید، مبلمان و ادوات راحت را جهت استراحت بر گزینید و با بهترین مواد به تزیین فضای دکوراسیون داخلی اقدام کنید!

پنجره های هلالی و کلاسیک در کنار مبلمان های چوبی و راحت در کنار گیاهانی که چون سایه بان های طبیعی به تزیین اتاق نشسته اند، از جمله مواردی ست که توانسته به هر چه لوکس بنظر رسیدن این طراحی کلاسیک کمک کند.

 

دکوراسیون اتاق نشیمن 2 :

دکوراسیون داخلی لوکس و پر روح اتاق نشیمن با تک رنگ سفید و چشم انداز رو به حیاط

دکوراسیون داخلی لوکس و پر روح اتاق نشیمن با تک رنگ سفید و چشم انداز رو به حیاط

اگر می خواهید چند دهه ی بعد را با خاطره و احساس امروز خود با صرف عصرانه ای تجربه کنید، بی تردید رنگ سفید چاره ساز شما در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن تان خواهد بود!

آینه کاری ها،لوسترها، چراغ  و استفاده ی غالب از رنگ سفید در این طراحی موجب شده روح جوانی و تازگی در این طراحی موج بزند و شما را مجاب کند تا در آرامشی وصف ناشدنی ، این اتاق را برای لذت بردن از جهان فارغ از روزمرگی برگزینید.

دکوراسیون اتاق نشیمن 3 :

دکوراسیون داخلی لوکس و کلاسیک اتاق نشیمن با  پرده های زیبا و خاص

دکوراسیون داخلی لوکس و کلاسیک اتاق نشیمن با پرده های زیبا و خاص

 

عنوان لوکس در طراحی دکوراسیون داخلی هر بخش، هر کسی را مجاب خواهد کرد که با نگاهی ظریف تر و ویژه، درباره ی آن فکر کند و سخن بگوید. در این جا و در انبوه نور ورودی، سعی بر این بوده که با بهره گیری از رنگ های تیره تر در طراحی داخلی از هجوم توده ی نور کاسته شود و فضایی آرام را برای حاضرین در این اتاق به ارمغان آورد. بواسطه ی این نورگیر وسیع، پرده ها نیز از چگالی بالایی برخوردار هستند؛ پس چه بهتر و هم چه خاص تر که در طرح بندی آن ها نیز از مواد و نظام طراحی بهره گرفته شود که آن را به معنای واقعی لوکس نمایش دهد.

 

 

دکوراسیون اتاق نشیمن 4 :

 

دکوراسیون داخلی کلاسیک اتاق نشیمن در فضای کوچک دارای قفسه های چوبی

دکوراسیون داخلی کلاسیک اتاق نشیمن در فضای کوچک دارای قفسه های چوبی

تداعی نمودن طراحی کلاسیک در فضایی کوچک را می توان با جای گذاری صحیح وسایل در کنار استفاده به جا از ادوات متناسب با آن تجربه نمود. همانگونه که در طراحی اتاق نشیمن پیش رو پیداست، جای گذاری به جا و منظم وسایل خانه از جمله تلویزیون توانسته است این کمبود فضا را پوشش داده و در کنار مبلمان کلاسیک موجود، طراحی  دکوراسیون مورد نظر را پدیدار سازد.

 

 

 


منبع : اتاق

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی