دکوراسیون اتاق پذیرایی، غذاخوری و هال (4)

کد خبر 463842 - 1395 09 | تاریخ: 247 روز پیش-1395/09/25 | ساعت: 00:18

دکوراسیون اتاق غذاخوری  :

برای دست یابی به چشم اندازی مدرن در دکوراسیون داخلی باید از عناصر سنتی بپرهیزیم و وسایل و ادوات مدرن را جایگزین آن ها نماییم . بدین طریق فضای ما به سبک مدرن و با لوازم مدرن دکور شده است.

با اینکه می دانیم نور طبیعی لطیف و پویاست و نور مصنوعی هرگز درخشندگی و زیبایی نور طبییعی را نخواهد داشت , با این حال برای نورپردازی مصنوعی داخل فضا می توانیم سراغ ایده ها و طرح های گوناگون رفته و از مدل چراغ های ساده و مینیمال و یا تجملی متناسب با سبک مدرن  برای دکوراسیون داخلی استفاده کرد .

 

 

دکوراسیون اتاق غذاخوری 1 :

عکس دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن در اتاقی با دیوار ها و درهای شیشه ای با نورپردازی موضعی به صورت چراغ آویز بالای میز غذاخوری

دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن در اتاقی با دیوار ها و درهای شیشه ای با نورپردازی موضعی به صورت چراغ آویز بالای میز غذاخوری

آنچه مشخص است مهم ترین فعل صورت پذیرفته در اتاق غذاخوری صرف وعده های غذایی خواهد بود؛ لذا تکیه بر این بخش یعنی غذا و میز غذاخوری می تواند بر هرچه دلپذیر شدن این عمل افزون کند.

بهره گیری از منبع نور موضعی در ادغام با نور طبیعی و در کنار آن، رنگ بندی تیره ی ادوات حاضر در حضور نورگیر وسیع، بر گرما و صمیمت فضای کاربری در دل این دکوراسیون داخلی خواهد افزود.

 

 

دکوراسیون اتاق غذاخوری 2 :

عکس دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن و مینیمال با رنگ سفید در فضایی با نورگیری روزانه ی فوق العاده خوب , دارای کمد و میز غذاخوری شیشه ای و چراغ های استیل براق

دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن و مینیمال با رنگ سفید در فضایی با نورگیری روزانه ی فوق العاده خوب , دارای کمد و میز غذاخوری شیشه ای و چراغ های استیل براق

رسوخ مدرنیته در دل لوازم و رنگبندی می تواند با در نظر گیری نکاتی چند،‌ بهره وری بالاتری را در دکوراسیون داخلی بدست دهد.

رنگ بندی سفید با بکارگیری میز غذاخوری با پهنای کم و طول زیاد، در کنار انعکاس نور از قفسه ها و میز شیشه ای توانسته است در کنار کمک به هدایت منبع نور طبیعی وارده از نورگیر، عمق محیط را در کنار نورپردازی های موضعی صورت پذیرفته از سوی چراغ های آویز، افزایش داده و لذت صرف غذا در این اتاق غذاخوری را دوچندان نماید.

 

دکوراسیون اتاق غذاخوری 3 :

عکس دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن و لوکس با رنگ اصلی خاکستری , فرش مخملی و پرده های خاکستری بلند

دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن و لوکس با رنگ اصلی خاکستری , فرش مخملی و پرده های خاکستری بلند

ادغام دکوراسیون داخلی مدرن با تزیینات و ادوات مرغوب و به تبع آن بکار گیری درست رنگ ها می تواند به لوکس شدن دکوراسیون بیانجامد.

استفاده از فرش مخملی ، مبلمان غذاخوری در هارمونی رنگی با آن به همراه پرده هایی در تناسب رنگی با محیط، آرامش را در میان نور ورودی حاصل از نورگیر داخل کرده و تزیینات قفسه ها و لوستر نیز،‌ بر لوکس شدن دکوراسیون داخلی اتاق غذاخوری مورد بحث افزوده است.

 

دکوراسیون اتاق غذاخوری 4 :

عکس دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن و لوکس در مقابل کانتر آشپزخانه با  کف پوش و پرده ی رویین خاکستری رنگ

دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن و لوکس در مقابل کانتر آشپزخانه با کف پوش و پرده ی رویین خاکستری رنگ

 

استقرار اتاق غذاخوری در کنار آشپزخانه،  می تواند به سهولت ارتباط میان بخش ها و گردش انرژی در محیط کاربری دامن بزند.

مبلمان غذاخوری با طراحی خاص و مدرن و در تناسب رنگی با کف پوش در کنار تزیینات لوستر به نمود لوکس دکوراسیون داخلی منجر کشته است. در کنار این استفاده از آینه کاری در کنار اتاق، جهت انعکاس نور در جهات کنترل شده ای که منبع طبیعی نور موجود نیست؛ از مزایای این دکوراسیون داخلی به شمار می آید.

 

 

 

 

 


منبع : اتاق

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 16 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی