دکوراسیون اتاق کودک (4)

کد خبر 463959 - 1395 09 | تاریخ: 247 روز پیش-1395/09/25 | ساعت: 00:50

دکوراسیون اتاق کودک :

دکوراسیون اتاق کودک با حالات , تاثیرپذیری و تحریک پذیری او ارتباط مستقیم دارد بنا براین استفاده از وسایل و عناصری مطابق با علایق و روحیات کودک در دکوراسیون داخلی اتاق خواب , همواره تاثیر و انرژ ی مثبت به ارمغان خواهد داشت.

شکل گیری سبک مدرن و مینیمال در دکوراسیون داخلی مطابق با دغدغه های روز انسان درگیر با مدرنیته , زیبایی را توام با سادگی و عدم تجمل گرایی تعریف می کند .

 

دکوراسیون اتاق کودک 1 :

دکوراسیون دلنشین اتاق کودک با کاربرد رنگ های انرژی زا و تخت خواب دو طبقه

دکوراسیون دلنشین اتاق کودک با کاربرد رنگ های انرژی زا و تخت خواب دو طبقه

استفاده ازالمان های کارتونی از بارزترین نمونه های طراحی دکوراسیون اتاق کودک است. استفاده از تصاویر, مجسمه , عروسک و برچسب های دیواری کارتونی به کودکانه تر کردن دکوراسیون ما کمک فراوانی می کند.

تعبیه کردن کشوها و کمدهایی درقسمت زیرین تخت و قفسه کتاب ها علاوه برجلوگیری از اشغال بی مورد فضا به سادگی چیدمان و دکور کمک کرده است

 

 

 

دکوراسیون اتاق کودک 2 :

دکوراسیون مدرن اتاق کودک برای دو نفر با آویزهای سقفی مورد علاقه کودک

دکوراسیون مدرن اتاق کودک برای دو نفر با آویزهای سقفی مورد علاقه کودک

محیطی که کودک زمان استراحت خود را درآن سپری میکند بهتراست که با رنگ های ملایم و آرامش بخش تری پوشش داده شود تا بدین ترتیب علاوه بر آرامشی که به کودک القا می شود بر انرژی های فوق العاده زیاد کودکان نیز بتوان فائق آمد وآن ها را کنترل کرد. رنگ صورتی چرک و یا هلویی از جمله ی این رنگ ها هستند که در دکوراسیون این اتاق از آن ها استفاده شده است.

آویزهای سقفی که شامل عروسک ها , وسایل بازی , آویزهای تولید کننده صدا , آویزهای نوری و آویزهای شب رنگ هستند ,هرکدام بسته به علایق و روحیات کودک می توانند به عنوان آلات دکوراسیون داخلی اتاق او استفاده شوند.

 

 

 

دکوراسیون اتاق کودک 3 :

دکوراسیون مدرن اتاق نوجوان دارای نورپردازی کار شده در سقف و دیوار نورگیر شیشه ای

دکوراسیون مدرن اتاق نوجوان دارای نورپردازی کار شده در سقف و دیوار نورگیر شیشه ای

 

وجود دیوارهای سفید و ساده , نورپردازی های سقفی ساده و عناصر هندسی منظم از ویژگی های سبک مدرن در دکوراسیون داخلی می باشند.

در این اتاق خواب نوجوان با فضایی مدرن و آرامش بخش مواجه ایم که با زیبایی تمام دکور شده است .هم نشینی رنگی خوب وسایل و تزئینات در کنار چیدمان درست وسایل و نورپردازی مناسب اتاق خواب , دکوراسیون اتاق خوابی صمیمی و مدرن را رغم زده است.

کف پوش پارکتی روشن متناسب با رنگ دیوارها از دیگر نکات مثبت این دکوراسیون می باشد .

 

 

دکوراسیون اتاق کودک 4 :

دکوراسیون مدرن اتاق نوجوان با دیوارهای آبی و وسایل سبز و آبی

دکوراسیون مدرن اتاق نوجوان با دیوارهای آبی و وسایل سبز و آبی

 

 

 اتاق خواب نوجوان باید محیطی باشد سرشار از حس آسایش و آرامش. برای رسیدن به این هدف در طراحی دکوراسیون داخلی فضا , رنگ به عنوان تاثیر گذارترین عامل بصری به یاری ما می آید.

استفاده از رنگ آبی در کنار رنگ سبز کم رنگ ترکیب رنگی زیبایی را سبب می شود ولی به کار بردن این حجم وسیع رنگ آبی در فضا به مرور زمان و در دراز مدت, کسالت و بی حوصلگی را برای کاربر فضا در پی دارد.

 

 

 


منبع : اتاق

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 7 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی