دکوراسیون اتاق پذیرایی، غذاخوری و هال (8)

کد خبر 464028 - 1395 09 | تاریخ: 246 روز پیش-1395/09/26 | ساعت: 00:11

دکوراسیون اتاق غذاخوری :

اتاق غذاخوری نیز همچون سایر بخش های دکوراسیون داخلی می تواند با پیروی از الگوها و انتخاب به جای ادوات به شکل گیری طرح های مدرن، کلاسیک و … منجر شود.

از آن جا که در غالب موارد، میز غذاخوری به عنوان مرکز ثقل این بخش از دکوراسیون واقع می شود، تبعیت سایر عناصر از آن چون رنگ و ادوات و تزیینات به هر چه یکپارچه و زیباتر شدن این بخش کمک شایانی خواهد نمود.

 

دکوراسیون اتاق غذاخوری 1 :

عکس دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن در اتاقی با رنگ دیوارهای روشن و دارای پرده ی توری سفید رنگ

دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن در اتاقی با رنگ دیوارهای روشن و دارای پرده ی توری سفید رنگ

 

میز گرد انتخاب شده در مرکز کانونی این دکوراسیون اتاق غذاخوری در کنار طراحی جمع و جور میز و فضای نه چندان بزرگی که در هجمه ی نور ورودی و با ترکیب با طراحی مدرن و ساده ، در کنار اجتناب از کثرت ادوات، سعی در پوشش آن شده است به ایجاد محیطی صمیمی در این بخش از دکوراسیون داخلی کمک نموده است.

علاوه بر این، تزیینات و تابلوهای نقاشی آویخته بر دیوار، محیطی را فراهم آورده است تا به هنگام صرف غذا، بر اشتها برانگیز بودن آن تاکید شود.

 

دکوراسیون اتاق غذاخوری 2 :

عکس دکوراسیون اتاق غذاخوری در فضایی نسبتا بزرگ با دیوارهای دو رنگ و انتخاب رنگ یکسان برای روکش های صندلی و فرش کف اتاق

دکوراسیون اتاق غذاخوری در فضایی نسبتا بزرگ با دیوارهای دو رنگ و انتخاب رنگ یکسان برای روکش های صندلی و فرش کف اتاق

در اختیار داشتن فضایی بزرگ در طراحی هر بخش از دکوراسیون داخلی، نوید بخش باز بودن دست طراح جهت استقرار ادوات و آرایه های بیشتر خواهد بود و این مهم، در کنار بالابردن بهره وری فضا برای کاربران،  لزوم رعایت نکاتی را یادآور می شود تا از آشفته بنظر رسیدن محیط اجتناب شود.

در این دکوراسیون که کارکردهای بیشتری از اتاق غذاخوری طلب می شود، انتخاب رنگ های یکسان میان روکش صندلی ها و قالیچه سبب همپارچگی آن ها و ایجاد هارمونی شده و در کنار این قالیچه ها، به خوبی مرز میان بخش غذاخوری با سایر ادوات را نمایش داده اند.

 

دکوراسیون اتاق غذاخوری 3 :

عکس دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن و لوکس در اتاقی طراحی شده با المان های طبیعی و دارای چراغ های آویز ساخته شده از بطری های شیشه ای

دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن و لوکس در اتاقی طراحی شده با المان های طبیعی و دارای چراغ های آویز ساخته شده از بطری های شیشه ای

لذت بردن از غذا در کنار لذت بردن از طبیعت پیرامون از جمله لذت هایی هستند که می تواند برای هر کس دلچسب بوده و اشتهای وی را تحریک  کند. حال با استقرار دکوراسیون داخلی منطبق بر این فضا، بی شک دلپذیری بیشتری بر آن افزون خواهد شد.

در دکوراسیون لوکس و مدرن اتاق غذاخوری پیش  رو، تزیینات هم راستا با طبیعت، جلوه ی دوچندانی را بر دکوراسیون داخلی افزون کرده اند. چراغ های ساخته شده از بطری های سبز رنگ در کنار تزیینات طبیعی موجود، با تاکید بر گرم کردن فضای غذاخوری، به خوبی در امتداد نمای قابل دید از طبیعت پیرامون، آن را تا قلب دکوراسیون داخلی ادامه داده است.

 

 

دکوراسیون اتاق غذاخوری 4 :

عکس دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن با پارکت های چوبی روشن و قفسه های چوبی

دکوراسیون اتاق غذاخوری مدرن با پارکت های چوبی روشن و قفسه های چوبی

 

مبلمان مدرن غذاخوری در کنار پارکت روشن موجود در کف پوش اتاق، توانسته اند به دور از آشفتگی تمامی ادوات مورد نیاز را به زیبایی، در دکوراسیون داخلی مستقر نمایند.

رنگ سبز به کار رفته در دیوار بر اشتها آور کردن غذا تاثیر فراوانی خواهد گذاشت و در کنار این، استفاده از آینه در مسیر های نا هم راستا با نورگیر به گسترش و هدایت هجمه ی نور کمک شایانی نموده و محیط را برای لذت بردن از وعده های غذایی دلچسب خواهد کرد.

 

 

 


منبع : اتاق

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 10 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی