مسئله مهم دکوراسیون و چیدمان

کد خبر 478602 - 1395 12 | تاریخ: 273 روز پیش-1395/12/03 | ساعت: 00:10

بعضی مواقع مواردی در تاریخ دوباره تکرار شده که هم در حال حاضر و هم در گذشته بسیار حائز اهمیت بوده است. مثلا در مسئله مهم دکوراسیون و چیدمان آن در خانه های امروزی می توان سلیقه هر فرد و بیشتر خانم خانه را مشاهده نمود.حال ما می خواهیم به طور اجمالی در مبحثی به این موضوع بپردازیم. اتاق پذیرایی و نشیمن یکی از مهمترین قسمت های خانه به حساب می آید که چیدمان آن می تواند به میهمانان شما در زمان استراحت نشان دهد که چه قدر به آرامش خود اهمیت می دهید و این مورد جذابیت خاص خود را نیز دارا می باشد.

مسئله مهم دکوراسیون و چیدمان

مسئله مهم دکوراسیون و چیدمان

شکل چینش وسایل تزئینی و مبلمان و صندلی این اتاق باید به طور ارگونومیک و راحتی باشد؛ بعد به سراغ آشپزخانه می رویم که قلب هر خانه می باشد. باید توجه داشت که چیدمان این سمت به صورتی باشد که جلوی کار کسی که می خواهد در آشپزخانه کار کند را نگیرد و برای او مزاحمتی ایجاد نکند و حتما همه چیز باید به طور منظم و مرتبی قرار بگیرد.البته توجه داشته باشید که این نظم باید به شکلی باشد که از حداقل فضای موجود حداکثر استفاده را برد. دیگر قسمتی از خانه که دکوراسیون آن بسیار می تواند مهم باشد، دکوراسیون اتاق خواب است. پرده های اتاق خواب را اگر به رنگ روشن انتخاب کنید بی شک در روحیه شما تاثیر بسازایی خواهد داشت و خوابی راحت را برای شما به ارمغان می آورد.

مسئله مهم دکوراسیون و چیدمان

مسئله مهم دکوراسیون و چیدمان

و اما اتاق پذیرایی خانه؛ همانطور که از اسم این قسمت پیداست چیدمان این اتاق برای پذیرایی مهمان ها باید متناسب و منظم باشد. البته از وسایل تزئینی و به روز هم می توان استفاده کرد چراکه در معماری جدید 2017 هم به این موضوع توجه بسیار ویژه ای شده است.رنگ خنثی دامنه ی بازی را برای نصب تابلوها و استفاده از اکسسورها در گوشه کنار خانه فراهم می کند. معمولا دکوراسیونی که در پذیرایی استفاده می شود، اگر رنگ خنثی‌ای داشته باشند، لوکس تر و با شکوه تر به چشم می آیند که خود تم زیبایی را در خانه می سازد.

مسئله مهم دکوراسیون و چیدمان

مسئله مهم دکوراسیون و چیدمان

در سال 2017 مبحث دیگری که به آن اهمیتی مناسب داده شده است، میز های عسلی می باشد که باید به نحوی ساخته شوند که فضای کمی را اشغال کرده و بیشترین کاربرد را داشته باشد؛ به طور مثال اگر اندازه آن به شکلی باشد که در زمان استفاده نشدن از این میز بتوان آن را در زیر میز پذیرایی بزرگ که در میان سرویس مبلمان قرار گرفته است، جای داد، در حقیقت کمک بسیار مهمی به حفظ فضای موجود شده است.دو مورد از نقاط خانه که می توان به شکل مناسبی آن را تزیین نمود و دکوراسیونش را چید، سروس بهداشتی می باشد. در سرویس بهداشتی حمام به طور مثال می توان از سنگ ها یا کاشی های گرانیتی استفاده کرد که جلوه ای خاص به آن بدهد و در سرویس بهداشتی نیز می توان از روشویی هایی که جای کمتری را اشغال می کنند، استفاده نمود که معمولا دو درب کابینت مانند هم دارد که انواع وسایل سرویس بهداشتی دستشویی نیز را می توان در آنجا قرار دارد.


منبع : اتاق

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 4 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی