کفپوش اپوکسی و ضد حریق، از مهمترین پوشش های ساختمانی

کد خبر 496869 - 1396 03 | تاریخ: 92 روز پیش-1396/03/02 | ساعت: 00:20

روش های قدیمی برای استفاده در معماری خانه ها و فضاهای اداری به تدریج در حال منسوخ شدن است و نیاز است که رفته رفته از مواد و تجهیزات برگرفته از تکنولوژی روز استفاده کنیم تا بتونیم هم فضایی کاملا مدرن داشته باشیم هم طول عمر تمام نظام معماری خود را افزایش دهیم که خود همین کار نیاز به مواد و تجهیزات همگام با تکنولوژی روز دنیاست.

کفپوش اپوکسی و ضد حریق، از مهمترین پوشش های ساختمانی

کفپوش اپوکسی و ضد حریق، از مهمترین پوشش های ساختمانی

در این مقاله ما قصد داریم به معرفی کفپوش اپوکسی و ضد حریق، از مهمترین پوشش های ساختمانی بپردازیم که امروزه بسیار هم مورد استفاده قرار می گیرند.

کفپوش اپوکسی

یکی از نیاز های اساسی برای یک کفپوش مناسب اپوکسی است. کفپوش های اپوکسی، از موادی می باشند که دارای کاربردهایی مانند مقاومت متوسط تا خوب شیمیایی، نفوذ پذیری کاملا صفر از ویژگی های این محصول محسوب می شود.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

در ادامه در مورد کاربرد این کفپوش ها می توان گفت که با داشتن مقاومت های شیمیایی خوب و سطحی کاملا صیغل داده شده این محصول برای انواع کارخانجات تولیدی مواد غذایی بسیار مناسب بوده و با استفاده از ان سطحی بهداشتی که به سهولت بتوان از آن نگهداری کرد را بدست خواهیم آورد. نکته بسیار مهم دیگر در خصوص این کفپوش ها اینکه با توجه به تنوع بالای آنها در رنگ بندی و طرح های گوناگون بخصوص طرح های سه بعدی، شما می توانید آنها را بر اساس دکوراسیون داخلی منزل خود انتخاب نمایید.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

نبایدهای مورد استفاده از اپوکسی ها تا دمای 80+ درجه سانتی گراد و مواد شیمیایی با PH های خیلی بالا و خیلی پایین خواهد بود. مرحله های اجرا پس از زیرسازی، زدن پرایمر جهت عایق کردن و محافظت از بوجود آمدن آسیب های ممکن از سطح زیر بوده و سپس لایه اصلی را می توان بر روی ان اجرا نمود. در هنگام خرید کفپوش اپوکسی به تمامی موارد ذکر شده حتما توجه کافی را داشته باشید و با در نظر گرفتن تمامی آنها اقدام به خرید کنید.

شرکت عکاظ

یکی از شرکت های ارائه دهنده این خدمات شرکت عکاظ می باشد. شرکت عکاظ خاورمیانه با سرمایه‌گذاری تجارت‌ خانه عکاظ کیش در مکتب خدمات پیمانکاری، تولید و اجرای انواع ‏رنگ، پوشش‌های صنعتی و ساختمانی و… به کمک جمعی از کارشناسان فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر بنا شد. متخصصین این مجموعه دارای سوابقی درخشان در حیطه تولید انواع پوشش و نیز فعالیت‎های پیمانکاری در حیطه اجرای ‏پوشش می‌باشند.‏

عکاظ خاورمیانه

عکاظ خاورمیانه

در ادامه می توان به این مطلب اشاره نمود که هدف اصلی از تاسیس این شرکت بروز رسانی روش‌های سنتی اجرا در صنعت رنگ کشور و ارائه راهکارهای مهندسی با ‏بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های روز این صنعت در جهان است.‏

ضد حریق

در مورد این محصول کاملا کاربردی می توان گفت که رنگ های ضد حریق از این توانایی برخوردار است که با توجه شرایط معلوم شده به طور متوسط از 500 میکرون تا 5700 میکرون روی کلیه سطح های مختلف با هر زاویه ای و شکستگی اجرا شوند؛ در نتیجه فضایی را اشغال نمی کند و به عنوان یک پوشش سطح رنگ می باشند.

ضد حریق

ضد حریق

این نکته در هنگام خرید ضد حریق بخاطر داشته باشید که ضد حریق ها دارای انواع گوناگونی هستند که بر اساس آن می توانند از 30 دقیقه تا چند ساعت در برابر حرارت آتش مقاومت کنند؛ لذا این مورد بستگی به خودتان دارد که کدام یک را انتخاب کنید. اما توصیه ما این است که از ضد حریق هایی استفاده کنید که حداقل تا 1 ساعت امکان مقاومت را داشته باشند.

منبع: http://www.otaq.ir

 

 


منبع : اتاق

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 5 + 5 چند است؟

مطالب تصادفی

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی