گزارش کیکر از صعود تیم ملی؛ به سبک اتلتیکو

کد خبر 502759 - 1396 03 | تاریخ: 181 روز پیش-1396/03/29 | ساعت: 11:33

به گزارش خبرگزاری در ابتدای این گزارش آمده است:«بعد از روسیه، میزبان جام جهانی و برزیل که در آمریکای‌لاتین، صعود خود را محرز کرد، تیم ملی ایران بلیت خود را برای جام جهانی روسیه اوکی کرد. تیم ایران که توسط کارلوس کی‌روش پرتغالی هدایت می‌شود، در ۱۶ مسابقه و دو مرحله مقدماتی جام جهانی، بدون شکست ماند و ۳ گل در مجموع مسابقات دریافت کرد که البته در مرحله نهایی مقدماتی هیچ گلی از حریفانش دریافت نکرد.»

نشریه آلمانی در ادامه نوشت: «همین امر نشان از قدرت و قابلیت ویژه تیمی دارد که استیل بازی‌اش با دفاع خوب و کاملا سازمان‌یافته، پرسینگ مطلق، دوندگی زیاد، شرکت در نبردهای تن به تن گسترده و ضد حملات سریع بوده که با سبک بازی تیمی همچون اتلتیکومادرید اسپانیا قابل قیاس است.»

کیکر نوشت:«کاپیتان مسعود شجاعی که در تیم پانیونیوس ‌آتن بازی می‌کند، بیش از هرچیزی از صعود زودهنگام خوشحال است. او می‌گوید: در گذشته تقریبا همیشه با مشکل صعود می‌کردیم و مجبور بودیم گاه تا مرحله انتخابی‌ پیش‌برویم اما اکنون عملکردی درخشان و قاطع  داشتیم
.»

او اکنون جزو مهره‌های تاثیرگذاری است که اکثرا در اروپا تحت قرارداد با تیم‌های باشگاهی خود هستند. از این دست بازیکنان می‌توان به یک‌سری مهاجم مثل علیرضا جهانبخش(آلکمار)، رضا قوچان‌نژاد(هیرنفین)  و سردار آزمون(روستوف) که این یکی به عنوان ایبراهیموویچ ایرانی معروف شده و در لیگ قهرمانان به بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید گل زد، اشاره داشت. البته همچنان اشکان دژاگه، بازیکن چند ماه قبل ولفسبورگ جزو نفرات اصلی تیم نیز نیز محسوب می‌شود.


41258


منبع : خبرآنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش