جدول مسابقات یورو 2012

کد خبر 5029 - 1391 07 | تاریخ: 1524 روز پیش-1391/07/10 | ساعت: 10:33

مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۱۲) در کشور لهستان آغاز و با انجام بازی نهایی در اوکراین به پایان خواهد رسید.

قرعه‌کشی مرحله گروهی یورو 2012 نیز در شهر کیف برگزار شد. براساس قرعه‌کشی انجام شده تیم‌های لهستان، یونان، روسیه و چک در گروه اول جای گرفتند.

در گروه دوم آلمان، هلند، پرتغال و دانمارک حاضر شدند تا از دید کارشناسان گروه مرگ این مسابقات رقم بخورد.

در گروه سه کشورهای اسپانیا، ایتالیا، کرواسی و ایرلند رقیب هم شدند و در گروه چهار نیز انگلیس، فرانسه در کنار اوکراین و سوئد به رقابت می‌پردازند.

بر اساس برنامه اولین مسابقه این جام که به صورت مشترک در دو کشور لهستان و اوکراین انجام خواهد شد، 19خرداد جاری لهستان و یونان در ورزشگاه ملی ورشو رودرروی هم قرار می‌گیرند.

براساس برنامه‌ریزی‌ها، مسابقات گروه اول و سوم در لهستان، و گروه‌های دوم و چهارم در اوکراین انجام خواهد شد.
بازی نهایی نیز در تاریخ 11 تیر در شهر کیف میان دو فاتح مرحله نیمه‌نهایی انجام خواهد شد.

برنامه و زمان انجام مسابقات یورو 2012:

گروه یک:

  • جمعه ۸ ژوئن (19خرداد): شهر ورشو، لهستان - یونان ، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
  • جمعه ۸ ژوئن (19خرداد): شهر بریسلاو، روسیه - چک، ، ساعت ۲۳:۱۵
  • سه‌شنبه: ۱۲ ژوئن (23خرداد): شهر بریسلاو، یونان - جمهوری چک، ساعت ۲۰:۳۰
  • سه‌شنبه:‌۱۲ ژوئن (23خرداد): شهر ورشو، لهستان - روسیه، ساعت ۲۳:۱۵
  • شنبه ۱۶ ژوئن (27خرداد):‌ شهر بریسلاو، جمهوری چک- لهستان، ساعت : ۲۳:۱۵ شنبه ۱۶ ژوئن (۲۹ خرداد): شهر ورشو، یونان - روسیه، ساعت ۲۳:۱۵

گروه ۲:

  • شنبه ۹ ژوئن (20خرداد): شهر خارکیف، هلند - دانمارک، ساعت ۲۰:۳۰
  • شنبه ۹ ژوئن (20خرداد): شهر لوویو، آلمان - پرتغال، ساعت ۲۳:۱۵
  • چهارشنبه: ۱۳ ژوئن (24خرداد): شهر لوویو، دانمارک - پرتغال، ساعت ۲۰:۳۰ چهارشنبه:‌۱۳ ژوئن (۲۶ خرداد): شهر خارکیف، هلند - آلمان، ساعت ۲۳:۱۵
  • یکشنبه ۱۷ ژوئن (28خرداد): شهر خارکیف، پرتغال- هلند، ساعت ۲۳:۱۵
  • یکشنبه ۱۷ ژوئن (28خرداد): شهر لوویو، دانمارک - آلمان، ساعت ۲۳:۱۵

گروه ۳:

  • یکشنبه ۱۰ ژوئن (21خرداد): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایتالیا، ساعت ۲۰:۳۰
  • یکشنبه ۱۰ ژوئن (21خرداد): شهر پوزن ، ایرلند - کرواسی، ساعت ۲۳:۱۵
  • پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (25خرداد): شهر پوزن، ایتالیا - کرواسی، ساعت ۲۰:۳۰
  • پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (25خرداد): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایرلند، ساعت ۲۳:۱۵
  • دوشنبه ۱۸ ژوئن (29خرداد): شهر دانسینگ، کرواسی - اسپانیا، ساعت ۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ ژوئن (۳۱ خرداد): شهر پوزن، ایتالیا - ایرلند، ساعت ۲۳:۱۵

گروه ۴:

  • دوشنبه ۱۱ ژوئن (22خرداد): شهر دونتسک،‌فرانسه - انگلیس، ساعت ۲۰:۳۰
  • دوشنبه ۱۱ ژوئن (22خرداد): شهر کیف، اوکراین - سوئد، ساعت ۲۳:۱۵
  • جمعه ۱۵ ژوئن (26خرداد): شهر کیف، سوئد - انگلیس، ساعت ۲۰:۳۰
  • جمعه ۱۵ ژوئن (26خرداد): شهر دونتسک، اوکراین - فرانسه، ساعت ۲۳:۱۵
  • سه‌شنبه ۱۹ ژوئن(30 خرداد): شهر دونتسک، انگلیس - اوکراین، ساعت ۲۳:۱۵ پنج‌شنبه ۱۹ ژوئن(اول تیر): شهر کیف، سوئد - فرانسه، ساعت ۲۳:۱۵

مرحله یک چهارم نهایی:

  • پنج‌شنبه ۲۱ ژوئن(1 تیر):‌ شهر ورشو، برنده گروه اول با دوم گروه دو، ساعت ۲۳:۱۵
  • جمعه ۲۲ ژوئن (2 تیر) : شهر دانسینگ ،برنده گروه دو با دوم گروه اول، ساعت ۲۳:۱۵
  • شنبه ۲۳ ژوئن (3 تیر):شهر دونتسک، برنده گروه سوم با دوم گروه چهارم، ساعت ۲۳:۱۵
  • یکشنبه ۲۴ ژوئن (4 تیر):شهر کیف، برنده گروه چهار با دوم گروه سوم، ساعت ۲۳:۱۵

مرحله نیمه‌نهایی:

  • چهارشنبه ۲۷ ژوئن(7 تیر): شهر دونتسک: برنده بازی شهر ورشو (مرحله یک‌چهارم نهایی) با برنده شهر دونتسک(یک‌چهارم نهایی)، ساعت ۲۳:۱۵
  • پنج‌شنبه ۲۸ ژوئن(8 تیر): شهر ورشو، برنده بازی شهر دانسینگ(یک چهارم نهایی) با برنده بازی شهر کیف(یک چهارم نهایی)،‌ ساعت ۲۳:۱۵

مرحله نهایی:

  • یکشنبه اول جولای (11 تیر) شهر کیف، برندگان بازی مرحله نیمه نهایی،


منبع : همشهری آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 7 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش