بیانیه ایرانسل در حمایت از وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات

کد خبر 516763 - 1396 05 | تاریخ: 98 روز پیش-1396/05/24 | ساعت: 08:46

حرکت پر شتاب توسعه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات علی‌الخصوص پهن باند به عنوان زيرساخت اصلي شبكه دسترسي به شبكه ملي اطلاعات، که در دوره وزارت جناب آقای دکتر واعظی آغاز شد، نیازمند ادامه مسیر تا تحقق كامل منويات مقام معظم رهبرى و دولت محترم در حوزه‌هاي شبكه ملي اطلاعات، دولت الكترونيك، فضاي مجازي و محتواي فاخر داخلي و نيز حوزه اقتصاد مقاومتي و اشتغال دانش بنيان است كه اين مهم از عهده مدیری توانمند همچون جناب آقاي مهندس آذری جهرمی برمی‌آید.

تخصص، جوانی، سختکوشی، تیزهوشی، شجاعت، صراحت و توان مدیریتی جناب آقای مهندس آذری جهرمی سرمایه ارزشمندی است که آسودگی خاطر را برای فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور تحقق اهداف بلند این حوزه فراهم می‌آورد.

جناب آقای مهندس آذری جهرمی بيش از يك دهه در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور فعالیت داشته و دارای اشراف فنی و مدیریتی در حوزه‌های مرتبط آن است، همچنین ایشان از ارکان اصلی و راهبردی تحقق شبکه ملی اطلاعات بوده و در حوزه‌های مربوط به تجارت فناوری اطلاعات و فضای کسب‌وکار و کسب‌وکارهای نوپا، صاحب نظر و دارای ایده‌های روشن و نوآورانه و از مشوقين و حاميان بخش خصوصي است.

امید است رای اعتماد ‎قاطع و حداكثري نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به ایشان، راهگشای ادامه مسیر توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و دستیابی به اهداف عاليه فوق الذكر باشد.

شركت ايرانسل توفيق و سربلندي دولت محترم دوازدهم را در سايه عنايات حق‌تعالي، در تحقق اهداف بلند نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران آرزو مي‌كند.

2121


منبع : خبرآنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 2 + 7 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری