خدری: احساس کردم در جلسه استیضاح هستم

کد خبر 517011 - 1396 05 | تاریخ: 96 روز پیش-1396/05/26 | ساعت: 05:37

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عبدالحمید خدری، نماینده بوشهر به عنوان نماینده موافق با وزیر پیشنهادی اقتصادی گفت : رشد اقتصادی و توجه به معیشت نقضش به سزایی در کاهش اسیب ها دارد تا آنجا که رهبر تاکیدات خاص داشته است. تلاش و کوشش در این زمینه تکلیف است . برنامه های وی بیانگر این مطلب است که دلسوز نظام است. فراهم ساختن شرایط توانمند سازی بخش خصوصی به عنوان پیشران اقتصادی اشاره کرده است.

او ادامه داد: به صورت کاملا هدفمند و مشارکت در بهبود عدالت اجتماعی و ایجاد شفافیت در برنامه او ذکر شده است. مشارکت در نظام بانکی و جذب سرمایه های خارجی برنامه کرباسیان است . 

 خدری بیان کرد: یکی از تجربیات ایشان اصلاحات چهار سال گذشته در ساختار گمرک است که با ایجاد سامانه گمرکی و سیتسم ای تی تحولی جدی ایجاد کردند . این سیستم را در امور مالیاتی و بودجه پیاده خواهند کرد. مخالفانی که استناد کردید به آمار و ارقام قاچاق ای کاش آمار و ارقام قبل از تصدی کرباسیان را می دیدید و بعد قضاوت می کردید . انصاف خوب چیزی است. من یک لحظه احساس کردم در جلسه استیضاح هستم  آمار و راقام اعلامی مربوط به وی نیست. 

 او عنوان کرد: تجربه او در سرمایه گذاری و شهرداری ها بیانگر عملکرد خوبی است. این خلا در اقتصاد احساس می شود. سال های زیادی در وزارتخانه ها خدمت کرده و اگر گوشه ای از تجارب ارزشمند خود را به کار بگیرد موفق می شود .ضعف در ناهماهنگ بودن اعضای ستاد اقتصادی است . روحیه اخلاق داری و تعامل خوب وی می تواند ضعف ها را برطرف کند .

خدری اظهار کرد: من از نزدیک با ایشان اشنا هستم . مدیر موفق باید دارای دو خصلت باشد مدرن بودن و پیچیده بودن. در زمینه پیچیده بودن، این خصیصه بر می گردد به قدرت درک و کشف زوایای پنهان پدیده ها، به زبان عادی زیرک بودن. این دو خصیصه در کرباسیان وجود دارد.می توانم شهادت دهم از نظر انرژی کرباسیان در سطح یک جوان سی و چند ساله است. قاطعیت در تصمیم گیری او را مدیر اجرایی توانمندی ساخته است. علاوه بر این پاک دستی و اشراف کامل را نیز دارد.

 

35224


منبع : خبرآنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 13 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار