قاضی‌پور خطاب به وزیر پیشنهادی: باید دادگاهی می‌شدید نه وزیر

کد خبر 517093 - 1396 05 | تاریخ: 96 روز پیش-1396/05/26 | ساعت: 07:01

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نادر قاضی پور در مخالفت با وزیر پیشنهادی وزیر ارتباطات گفت:« ما اعتقاد داریم از تحصیل کرده و شایسته سالاری در وزارت خانه ها استفاده شود. مدير تلگرام صهيونيست و عليه نظام است اما شما فیلترینگ هوشمند تلگرام را نگه داشتید. فیلترینگ تلگرام چی شد؟ چرا شکست خورد؟ رئیس تلگرام از روسیه فراری شده و سرورها در آلمان است. مدیر تلگرام برای نظام مقدس هرروز بی‌ادب تر شده است.»

او ادامه داد:«آقای جهرمی فارغ التحصیل از مخابرات است که ربطی به وزارت ارتباطات ندارد. لیسانس قدرت توان آن را ندارد و صاحب تخصص نیست. »

این نماینده مجلس عنوان کرد:« آقای جهرمی شما پدر تلگرام هستید. می گویید سرورهای تلگرام به ایران آمده است. کجاست که برویم ببینیم؟  اینستاگرام قتلگاه جوانان کشور شده است. مشکل تلگرام را حل کردی ولی مشکل مردم را حل نکردید.»

قاضی پور گفت:«شما می خواهید سیاست های شخصی واعظی یا روحانی را اجرا کنید یا مقام معظم رهبری و خون شهدا را؟ شما هیچ اعتقادی به ولایت فقیه ندارید.  شما عضو رایتل بودید ولی کاری نکردید.»

این نماینده مجلس عنوان کرد:«۴۱ میلیارد عکس ابتذال در تلگرام رفت و آمد می شود.چرا در خرید و فروش ۱۴ درگاه باید مناقصه شود که قیمت اینترنت کم شود. آیا شما نبودید که 400 میلیون تومان از بیت المال برداشتید و به آقازاده ها دادید؟ شما با خلاف شروع، وارد حریم خصوصی مردم شدید. باید دادگاهی می شدید نه اینکه وزیر می شدید.»

 

39224


منبع : خبرآنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 2 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار