کاهش 5 درجه ای هوا در اغلب نقاط كشور

کد خبر 5360 - 1391 07 | تاریخ: 1487 روز پیش-1391/07/10 | ساعت: 19:38

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش 5 درجه ای دمای هوا در بیشتر مناطق کشور تا پایان هفته جاری خبر داد.عبدالرضا امیدوار شهری با بیان اینکه بررسی نقشه‌های پیش یابی نشان می‌دهد که یک سامانه بارشی و خنک از اواخر یکشنبه نوار شمالی کشور را تحت تاثیر قرار می دهد اظهار داشت: بر همین اساس طی بعدازظهر یکشنبه و روز دوشنبه در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و سپس اردبیل بارش باران گاهی با رعدوبرق، وزش باد و احتمالا تگرگ پیش بینی می شود.

امیدوار اظهار داشت: بارش طی روزهای دوشنبه و سه شنبه درسواحل دریای خزر و خراسان شمالی از شدت بیشتری برخوردار می شود.مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کنید: پیش بینی می شود که طی این مدت دمای هوا در سواحل دریای خزر 5 تا 10 درجه و در بقیه نقاط فوق 3 تا 5 درجه کاهش یابد و هوای خنک تا روز پنج شنبه دراین مناطق ماندگار باشد.امیدوار اظهار داشت: توصیه می شود در استانهای گیلان، مازندران و گلستان نسبت به لایروبی جوی ها و مسیل ها اقدامات لازم بعمل آید.


منبع : همشهری آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 3 + 10 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار