نمایشگاه تصویرسازی «امید» و حمایت آتشنشانان آمریکایی +عکس

کد خبر 61524 - 1393 04 | تاریخ: 1257 روز پیش-1393/04/17 | ساعت: 17:12

 نمایشگاه تصویرسازی «امید» با یادمان امید عباسی، آتش‌نشان فداکاری که سال گذشته در حین ماموریت جان خود را فدا کرد، توسط گروه تصویرگران هنر موگه و با مشارکت مدرسه هنرهای ایده در گالری ایده برگزار خواهد شد.

همزمان با برپایی این نمایشگاه گروه تصویرسازان هنر موگه و مدرسه هنرهای ایده، همراه با جمعی از تصویرگران کودک و نوجوان، از خانواده این آتش‌نشان فداکار تجلیل خواهند کرد. علاقه‌مندان برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند 3 اثر را با تکنیک و مواد آزاد و با اندازه حداکثر 50 در 70 سانتیمتر تا 20 تیرماه جاری به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال کنند.

گروهی از آتش‌نشانان در شهر کالیفرنیای آمریکا، از برگزاری نمایشگاه تصویرسازی «امید» و فداکاری قهرمانانه امید عباسی آتش‌نشان ایرانی حمایت کردند.

[640x480].[4]

این آتش‌نشانان آمریکایی در حرکتی نمادین و با در دست داشتن پوستر نمایشگاه تصویرسازی «امید» و تصویر«امید عباسی» حمایت خود را از برپایی این نمایشگاه اعلام کردند.

پیش از این نیز با رایزنی‌های به عمل آمده از سوی گروه تصویرگران هنر موگه با آتش‌نشانان جهان، گروهی از آتش‌نشانان در نروژ، استرالیا، سوئد و چک در این حرکت نمادین شرکت کرده و حمایت خود را از برپایی این نمایشگاه و فداکاری آتش‌نشان ایرانی (امید عباسی) اعلام کردند.

[640x480].[5]

نمایشگاه تصویرسازی «امید» با یادمان امید عباسی، آتش‌نشان فداکاری که سال گذشته در حین ماموریت جان خود را فدا کرد، توسط گروه تصویرگران هنر موگه و با مشارکت مدرسه هنرهای ایده در گالری ایده برگزار خواهد شد. آفرینش قهرمان‌های واقعی ارزش آفرین و کارآمد در زندگی کودکان، تجلیل و تشویق جامعه برای حمایت از این قهرمانان، تلاش برای حفظ حیات ارزش‌های انسانی در زندگی مدرن امروزی از اهداف برپایی این نمایشگاه است.
 
متقاضیان برای حضور و اطلاع از مقررات نمایشگاه می‌توانند به وب سایت رسمی نمایشگاه به نشانی اینترنتی Festiv al.ideaschool.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 88823625 - 88823387 تماس بگیرند.

[640x480]


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 15 + 10 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط رویدادهای روز