گالری عکس های Taylor Lautner-2

کد خبر 6655 - 1391 12 | تاریخ: 1734 روز پیش-1391/12/26 | ساعت: 08:51

تیلور دنیل لاتنر (Taylor Daniel Lautner)‏ متولد ۱۱ فوریه ۱۹۹۲ در گرند رپیدز، میشیگان در آمریکا است و بازیگر، صداپیشه و مدل آمریکایی است و بیشتر به خاطر بازی در نقش جیکوب بلک در سری فیلم‌های گرگ و میش شناخته می‌شود. همچنین وی بالاترین دستمزد را در میان بازیگران نوجوان در هالیود دارد. تیلور یادگیری کاراته را در سن شش سالگی در مدرسه کاراته فابیانو شروع کرد و خیلی زود به قهرمان جهانی کاراته هفت زمانه مایک چت دعوت‌ شد.

وقتی که هشت ساله بود در فهرست انجمن کاراته اسم خود را به عنوان یک قهرمان کم سن و سال با بردن سه مدال طلا ثبت کرد. او به ورزش های رزمی مدار تا سال ۲۰۰۳ ادامه داد به طوری که در یازده سالگی به درجات شماره یک در جهان برای کمربند سیاه "ناساکا" رسید.

در دوازده سالگی یکی از سه قهرمان کم سن و سال دنیا با کمربند سیاه بود. علاوه بر عشقش برای کاراته، برای یک برگر کینگ در لوس آنجلس یک تبلیغ بازی کرد و اگرچه ناموفق بود، اما از تجربه‌اش بسیار لذت برد که باعث شد او به والدینش بگوید که می‌خواهد حرفه هنرپیشگی ادامه دهد.

او به بازی‌های فوتبال و بیس بال در اوقات فراغتش می‌پردازد که در هر دو ورزش استعداد زیادی دارد و در فوتبال روی خط میانی بازی می‌کند. همچنین در LA Hip Kids شرکت می‌کند که یک گروه رقص هیپ هاپ است. در اواخر دهه ۲۰۰۰ وی به عنوان یکی از الگوهای نوجوانانه مورد توجه واقع شد. مجله گلامور وی را به رتبه دوم از «پنجاه مرد برتر سکسی ۲۰۱۰» انتخاب کرد و مجله پیپل وی را به عنوان رتبه چهار از «جالب‌ترین بدن‌ها» انتخاب کرد.

 


منبع : تیلور لاتنر

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 4 + 2 چند است؟
userPhoto 3Neshaneh
hidy می گوید :‌ 07:26:42 - 585 روز پیش

Omg I love you stay cool

اضافه کردن نظر

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر